Wpis z mikrobloga

Z tego co pamiętam,to Tomasz Majewski(dwukrotny złoty medalista olimpijski)na olimpiadze w Rio,już wtedy krytykował polskich olimpijczyków za to że oni udział traktują jako dobrą zabawę,i w dupie mają to co osiągną na tej imprezie.

Mineło osiem lat,i jak widać nic się nie zmieniło.
Jeden jest młody(22 lata XD) i w sumie to dobrze się bawił w Paryżu.
Drugi pozdrawia hejterów,którzy to pewnie zazdroszą mu jego muskulatury a tym bardziej, udziału w cyrku dla patologi jaką jest Fame mma.

#paryz2024 #olimpiada #sport #lekkoatletyka
rybazryzem85 - Z tego co pamiętam,to Tomasz Majewski(dwukrotny złoty medalista olimpi...

źródło: temp_file6663225052146835369

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybazryzem85 Polska jak widać przoduje w tej degradacji mentalności, choć należałoby powiedzieć, że przodujeMY. Przykład kadry piłkarskiej najbardziej jaskrawy. Im więcej atencji dostają tym bardziej osiadają na laurach.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: No ale co mają powiedzieć XD Taki Wdowik jedzie tylko żeby wziąć udział i odpaść, żeby wejść do półfinału to by musiał poprawić życiówkę o 10 setnych prawie, nie mówiąc o czymś więcej.

Lisek też mnie denerwuje, ale jednak miał trochę sukcesów w karierze i mimo, że już nie potrafi wejść na ten poziom 5,90, to niech jeździ i próbuje.
  • Odpowiedz
@sk131: przecież to jest impreza na której trzeba bić życiówki, żeby coś osiągnąć. Jakbym pobił nawet o 0,01 sekundy to nikt vt pretensji nie miał, a tak to co pokazał? Że hehe fajne wakacje
  • Odpowiedz
@Dar_mlodziezy: Prawda, no ale nie każdy trafi z formą i nie każdemu wyjdzie. Do tego jest różnica między zawodnikiem, który jest pewny startu (jak Lisek) i może spokojnie przygotowywać formę na docelową imprezę, a takim Wdowikiem, który musiał być w formie życiowej wcześniej żeby się w ogóle zakwalifikować, a i tak wszedł z rankingu, bo o minimum nie było mowy.

Do tego chłopak od dawna jest co sezon połamany, dzisiaj
  • Odpowiedz
@Dar_mlodziezy: To znaczy z tego co mówił to poczuł coś na starcie już i potem ledwo dobiegł. Mi chodziło o to, że on od lat uchodził za talent, ale regularnie łapał kontuzje, więc dla niego sam fakt, że tutaj przyjechał to już coś, bo w zeszłym sezonie nie mógł pewnie nawet o tym marzyć.

Co do minimum to pewnie tak, młodych żeby nabrali doświadczenia, no to tu się Wdowik łapie.
  • Odpowiedz
@sk131: kurcze, no jakoś ciężko mi niestety uwierzyć w te dzisiejsza kontuzje :/
Jakoś tej woli walki w nim w ogóle nie widać, więc chyba dlatego tak negatywnie nastawiłem się do niego
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: ostatnio byłem na spotkaniu z Majewskim i generalnie mówił, że dzisiaj sporo lekkoatletów ma z jednej strony spoko - bo dzięki SM mogą sobie znaleźć sponsorów i trenować w najlepszych miejscach + nie biedowac tak jak to było za ich czasów. Z drugiej jednak strony - ta część merkantylna zaczyna dominować i zamiast dobrych zawodników mamy dobrych influencerow-sportowcow. I kilku dobrych sportowców którzy łącza jedno z drugim.
  • Odpowiedz