Wpis z mikrobloga

Zamiast kupić 200 akcji intela zleciłem 2000 akcji. Zanim wycofałem na mbanku zlecenie prawie całość została kupiona, bo ich debilna apka jest tak napisana, że nic nie jest czytelne
Cena nabycia 21.16$
Na koncie zostało mi 17zł i 200 na karcie, na szczęście zwrócili mi trochę ponad 1tys z różnicy kursu więc nie umrę z głodu xDDDDDDDDDDDD
Dobrze że w tym tygodniu wypłata.

#yolo #intel #gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@golomb13: @pyszniarz Jestem spokojny, patrząc na to co się działo do zamknięcia sesji i na postmarkecie jest dobrze.
Premarket pokaże tendencje. Myślę że realnie to wróci do 30 dolarów w ciągu kilku msc.
#!$%@? ma mało wspólnego z faktyczną sytuacją spółki. Sprzedawała ulica i pewnie sporo ich niezorientowanych pracowników.
No nic nie zrobię. Mogę sprzedać z zyskiem 40centów na akcji co też nie jest złe.
  • Odpowiedz
#!$%@? ma mało wspólnego z faktyczną sytuacją spółki.

@gracilis fakt, sytuacja Intela wydaje się być znacznie gorsza, niż kurs ich akcji, a pozwy dopiero przyjdą.
  • Odpowiedz
@wstanczyk co A bzdury. Ludzie czy wy ogarniacie fundamentu itd? Bo taka NVIDIA to Akurat leci na hype ai który pęknie. Intel #!$%@?ł ale ma mocne fundamenty i jego wartość księgowa jest wyższa niż wycena akcji czego o NVIDIA nie można powiedzieć
  • Odpowiedz
@Benio_Czarodziej to sprawdź ich wyniki, potek jak najnowsze generację ich sprzętu okazały się wadliwe, co ukrywali od lat i próbowali oskarżać wszystkich dookoła a teraz nie mają pomysłu jak to naprawić. Potem jeszcze o tym, że inwestują masę kasy w nadzieję że znowu zaczną produkować chipy choć całą konkurencja rozdziela projektowanie od produkcji, a jednocześnie zwolnili parę dni temu prawie cały dział r&d.

Jak wierzysz to spoko, ale akurat w przypadku
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Oj tak byczku +1. Ostatnią ich szansą było wbicie się na rynek GPU, ale po tej wpadce z prockami to ludzie trzy razy się zastanowią i raczej obstawiam, że Intel polegnie na rynku GPU. Dodatkowo kasa się nie spina, mimo kontraktów rządowych, za które rząd ma im dopiero zapłacić więc ciekawe jest czy ta firma to wytrzyma.
  • Odpowiedz
a rozumiem że jest Wielki hejt na nich od lat przez ludzi w necie


@Benio_Czarodziej: Tak tak, chodzi oczywiście o hejt, pozdrawiam tam w bańce xd Na jakiej cenie otwarta pozycja?

Wierzyć że tak wielka firma pójdzie w kibel w tak kluczowym biznesie to naprawdę trzeba mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@gracilis jak to możliwe, że wydałeś tyle? Miałeś wszytko na koncie na giełdzie? Czy jakoś miałeś spięte konto w banku z giełdą?
  • Odpowiedz
@gracilis: Ale baita ciśniesz. Już to widze jak jakis wykopek przez przypadek zamiast tylko 200 akcji intela (gdzie jedna średnio kosztuje 31$) kupuje zamiast 200 to 2 tys, czyli jak sam mówi przez pomyłke nie wydaje 6 tys $ a 64 tys $ czyli ponad 250 tys PLN ( ͡º ͜ʖ͡º) a jednocześnie te same wykopki zalą sie jaka to w Polsce bida i drożyzna,
  • Odpowiedz