Wpis z mikrobloga

Panowie dajcie plusa bo zaraz idę obciąć łeb kurczakowi a trochę się cykam. Level 35
Muszę to zrobić bo sam postawiłem mamie kurczaki po drugie lubię mięso i byłbym hipokrytą gdybym jej
nie zaciął

#zycienawsi
#wies
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@mario999999999: reasumując. Żal jest, zwłaszcza jak niosło się tą cieplą , spokojną Kurke na pniaczek. Reszta zostaje do października bo szkoda zacinać, miała jeszcze sporo jajek w środku.

Kurka była z przemysłowych kurników, kupiona za 20 zł żeby zniosła jeszcze trochę jajek. Mamy jeszcze 4 stare ale zostaną bo jeszcze trochę się niosą. Żyją na wolnym wybiegu na 3 tys m2, trawka, koniczyna, robaczek, zioła.
Mam jeszcze 8 kur mlodych
  • Odpowiedz
@Fushnikov: Czym starsza kura, tym lepszy rosół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rafal-heros Dziwne, że się przestały nieść, mam w stadzie kurki co mają po 4 lata i widzę, że dalej się niosą. Pewnie w przyszłym roku by znowu zaczęły.
  • Odpowiedz
  • 1
@ShowBiz: niosły się ale już spadła, a mam 8 młodych, więc pomyślałem że szkoda trzymać. Ale w sumie jest lato to mogą jeszcze do października chodzić bo pasą się na wybiegu 3 tys m2 plus pasza, ślimaki. Najgorzej w zimę bo sama pasza.
  • Odpowiedz
krąg życia moja droga. Idz do lasu i zobacz co tam jedzą zwierzęta. Taka natura


@komakow: hodowanie zwierząt nie ma nic wspólnego z naturą, to człowiek sprawia, że te zwierzęta cierpią (szczególnie w intensywnych hodowlach na mięso do sklepu, nie wiem jak op je trzyma). Idąc twojąlogiką to możemy się nawzajem zjadać, bo przecież wilki w lesie tak robią xD
  • Odpowiedz