Wpis z mikrobloga

@hikashi: chłop się spłakał, bo przecież ocenianie na podatawie niepełnych danych jest dobre, gdyż pomyłki zdarzają się tylko kilka razy na kwartał odnośnie narodowości xd

A dwa razy dziennie to łykacie, że kobieta to chłop ma krótkie włosy albo, że Niemcy wykupią polskie firmy i Waszą starą.
  • Odpowiedz
czemu nie podadzo jakiej narodowości był sprawca"


@kishibashi: czy ty właśnie zasugerowałeś, że na świecie nie ma problemu z islamskim terroryzmem, nie tylko zorganizowanym ale z p------i z tego kręgu kulturowego, którzy sobie ubzdurają, że mordowanie niewiernych to dobra rzecz?

Ja wiele rzeczy widziałem, odrealnienie p----------w co nie potrafią zdefiniować słowa 'kobieta' i wiele innych, ale żeby mówić, że w większości ataków nożowników się okazuje, że to biały, a często
  • Odpowiedz
a nie no, to przepraszam, skoro jedna rzecz jest gorsza, to z drugą nie ma problemu, jechać z Ukraińcami.


@kishibashi: No tu nie chodzi o narodowość taką czy siaką, ale systemowe ukrywanie przestępstw przez media czy policję, bo jest poprawność polityczna to dużo, dużo gorsze niż nieświadome wykopywanie fejków przez wykopków. Przez ponad dekadę wiele kobiet i dzieci zostało zgwałconych przez tego typu postępowanie.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: zasugerowałem, że ludzie Twojego pokroju są idiotami, bo bez danych zgadują pochodzenie sprawcy, nakręcają się, a później się kompromitują.

Nie wiem gdzie tam wyczytałeś, że "często" to Polak lub biały, no ale przecież zbyt bystry nie jesteś. Tak samo z tym, że z mojego wpisu zrozumiałeś, że uznałem, że terroryzm islamski to nie problem xd
  • Odpowiedz
@MeandrycznaMonaterka: kolejny upośledzony xd

Czyli jeśli proporcje nie są równe, to znaczy, że w każdym przypadku winna jest grupa przeważająca? I to uprawnia do zbiorowej histerii, gdzie później okazuje się, że jednak to nie była ta osoba?xd
  • Odpowiedz
@g0blacK

@kishibashi: Ile razy tak było? Raz, dwa? Jaka jest statystyka zamachów? Jesteś ślepy, czy po prostu głupi?


Nie chce mi się liczyć ale cokolwiek by się nie stało to wykopki i swołocz już wiedzą że to ukrainiec. A jak policja powie ze nie to wykopki niczym Boxdel "dla mnie to ukrainiec i c--j mnie to obchodzi".
  • Odpowiedz
  • 9
@kishibashi pamiętam jak lewactwo cieszyło się po zamachu w Berlinie, gdy polska ciężarówka wjechała w jarmark. Nagle antypolacy z neuropy nie byli tak uśmiechnięci, gdy okazało się, że to inżynier zabił Polaka i przejął jego pojazd. Nie wiem skąd u was taka nienawiść do ""rodaków"? Wydaje mi się, że za tą całą lewicą stoją jakieś ruskie onuce, albo inne służby, które chcą Polakom obrzydzić wszystko co Polskie.
  • Odpowiedz
@g0blacK Raz, dwa? xD Zobacz sobie statystyki udostepniane przez policje ile nasi popelniają ciężkich przestępstw rocznie a ile obcy to ci kopara opadnie
  • Odpowiedz
@djtartini1: typie, ale rozumiesz, że media po prostu czasem nie mają informacji? Gdy zadźgano kogoś w Warszawie albo zgwałcono i zabito kobietę to też idioci szukali spisku mediów, że specjalnie nie napisały o Ukraińcach.

Gdyby były pogłoski, że to Ukrainiec, to powinno się pisać o tym bez pełnego potwierdzenia?

Albo jak ktoś puścił news o napaści seksualnej kolorowych w Przemyślu i jakieś patusy atakowały przypadkowe osobym

Jak kojarzę każdy przypadek
  • Odpowiedz
typie, ale rozumiesz, że media po prostu czasem nie mają informacji?


@kishibashi: czyli tak jak wykopki( ͡° ͜ʖ ͡°) No i co innego brak informacji, a co innego celowe ukrywanie kto jest sprawcą. Sprawa z UK to było celowe ukrywanie. Wykop to mała bańka, ale generalnie mało znacząca.
  • Odpowiedz
@kishibashi Kiedy tak było? Może w czasie zamachu na jarmarku bożonarodzeniowym, kiedy ojkofoby nie mogły nacieszyć się po zobaczeniu ciężarówki na polskich numerach rejestracyjnych? (wiadomo co się okazało później) "Upośledzeni" są raczej ci, którzy tylko czekają na okazję, żeby nasrać do własnego gniazda.
  • Odpowiedz