Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sobie policzyłem, że jakbym z dnia na dzień chciałbym robić kompletnie nic to miałbym 6 tys. zł miesięcznie. A jakbym trochę jednak chciał kiwnąć palcem i zebrać świadectwa pracy z ostatnich 2 lat oraz siedział sobie tak 15 godzin w robocie w tygodniu to miałbym 10 tys. zł.

Za czym wy tak wszyscy gonicie w tej Polsce?

#emigracja #niemcy #bezrobocie #przemyslenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@talmudyczny_triumfalizm generalnie jak chcę się uczyć to państwo też mi w tym pomoże - nie muszę z---------ć w maku, czy być bananem żeby iść na studia czy zrobić sobie zawód.

Życie bez zmartwień...

Mieszkając w tym miejscu na mapie zwanym Polską, jedyne na co mogłem liczyć gdy staciłem pracę i potem miejsce zamieszkania (no praktycznie wszystko) to jakieś 200 zł - chyba tylko po to żeby sobie sznur i taboret kupić
  • Odpowiedz
  • 1
@erni13 powiedz mi jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby spakować całe swoje życie do jednego auta i bez żadnych znajomości oraz większych umiejętności językowych 1300 km dalej, umieć sobie zaplanować całe swoje życie, bez mniejszych problemów zarabiając praktycznie tyle co tutejzy tubylec, co mieszka tutaj od urodzenia xd

Nieudacznikiem to są ludzie, którzy siedzą w tym matrixe w Polsce, zawód syn, kobiety, które bogato się ożenią, albo ludzie którzy kradną wokół co
  • Odpowiedz