Wpis z mikrobloga

@damiinho: Jakkolwiek by było, czy było to opuszczenie gry z winy gracza czy też nie, honorowy przeciwnik wg mnie powinien wyrazić chęć ponownego zagrania, no chyba że jest słaby i boi się grać drugi raz. A zgłaszać wynik z połowy meczu, tym bardziej że druga osoba miała zapewne szanse się odegrać, no trochę chamskie.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: zasady powinny przewidywać sytuacje dość częste w przypadku achtunga, czyli wywalenie flasha tudzież przerwanie połączenia - grasz więc wiesz że to się zdarza i w takim wypadku nie powinny mieć sytuacje takie jak już dwukrotnie przeprowadzone przez aqunię :)
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Czyli co, każdemu kto przerwie grę dajemy szansę rewanżu? I co 1, 2 czy 8 razy? A może 20 bo go znamy i wiemy że by to wygrał ale ma lagi od pewnego czasu?

Nie słyszałem żadnych wcześniejszych zażaleń, więc sprawa nie istnieje dla mnie, znam jeden przypadek.
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: nie każdemu kto przerwie grę, przerwanie gry w sytuacji 2:9 jest z dużą dozą prawdopodobieństwa oszustwem, ale gdy kogoś rozłącza gdy wygrywa albo zaraz na początku gry, to gra powinna zostać po prostu powtórzona.
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Wszyscy wszystkich? Bo ja osobiście nikogo z was na oczy nie widziałem poza zdjęciami i raczej nie mam zamiaru się spotykać, a już na pewno mówić, że jestem kim jestem gdy was zobaczę.

@Supercoolljuk2: 6:3 to nie początek gry 9 rund zostało rozegranych, poza tym, nie mam zamiaru dyskutować o zasadach, jakie są widział każdy przed zapisaniem, jakich nie ma też, miejsce na refleksję będzie po rozegraniu
  • Odpowiedz