Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Obejrzałem skrót live’a mumina na boskiej palmie i nie mogę uwierzyć. Mumin opowiada jak Filip dzwonił do niego po kasę na leki tam około 150 funtów. Mumin mu powiedział, że już nie ma a tyle co miał to dał xD.A teraz to musi na państwo UK liczyć. Dalej sobie słucham, za kawałek opowiada, że są już w tym wieku z Magdą i że muszą pożyć. Planują teraz wyjazdy do Tajlandii na 3msc, bo teraz nic ich nie trzyma… i mam takie wtf?! No muszę powiedzieć pępowina została żywcem obcięta tasakiem tępym
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silverhand: A najlepsze, w socjalistycznym pojmowaniu świata przez Mumina, F poszedł po insulinę i "dostał", bo tam jest inaczej.. Fajnie, że on "chce pożyć" musiał strasznie urobić się po pachy..
  • Odpowiedz
@wuadek: Żyć w kambodziurze w pojedynke vs w dwójkę to co innego. Mumin na żarcie hajsu nie ma, a co dopiero na wynajęcie czegoś. Chyba, że Prezes mu podnajmie pokoik, w którym mumin będzie trzepał do jęków Srejle.
  • Odpowiedz
@chosneck: A ile mu madzia dopłaci? A za ile karmy zeżre? Dla niego lepiej na masaż mieć z donata i żreć tynk. Ostatnie chwile by sobie tanio poruchać.
  • Odpowiedz