Wpis z mikrobloga

Jestem Polakiem, ahh jak dumnie to brzmi.

Cieszę się, że nasz rząd dba o swoich obywateli, nie obciąża ich nadto podatkami. Rozsądnie dysponuje budżetem.
Niezmiernie mnie cieszy, że rząd dba o bezpieczeństwo obywateli, strzegąc granic państwa, dzięki czemu nielegalni imigranci nie są w stanie przekroczyć tejże granicy.

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowemu mogę zarabiać godziwe pieniądze. Dzięki czemu stać mnie na mojego 20 letniego Forda.

Bezproblemowy dostęp do lekarzy, śmiesznie krótkie terminy oczekiwania do specjalistów.

Rozsądna polityka demograficzna, oraz mieszkaniowa zachęca aby założyć rodzinę. Dzięki dostępowi do tanich kredytów mogę pozwolić sobie na przestronne dwupokojowe 35 metrowe mieszkanie. W przyszłości będę mógł przekazać to mieszkanie moim dzieciom, aby miały łatwiejszy start w życiu.

Ahhh Polska, jak dumnie to brzmi!

#demografia, #nieruchomosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pamareum: nie obchodzą mnie jak żyją w Azji czy Afryce w jakiejś lepiance, interesuje mnie jak się żyje tutaj, a nie jest kolorowo eee tzn zaczyna być kolorowo bo nasze granice są dziurawe jak sito ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a rzeczywistość jest taka, że 80%


@pamareum: bliżej 90%

nie obchodzą mnie jak żyją w Azji czy Afryce w jakiejś lepiance, interesuje mnie jak się żyje tutaj


@Techguy91: ciesz się tu gdzie mieszkasz niczego się nie dorobiłeś, a żyjesz jak pączek w maśle na tle świata
  • Odpowiedz