Wpis z mikrobloga

Ostatni materiał tej Pani na Kanale Zero jest ciekawym przypadkiem manipulacji. W tytule niby jest napisane, że to są kobiety, tylko z wysokim poziomem testosteronu, jednak sama treść jest tendencyjna i wskazuje, że są to mężczyźni, którzy identyfikują się jako kobiety i biją kobiety. Zresztą widać w komentarzach, co zrozumiał przeciętny odbiorca.

Bardzo słabo, zabija to wiarygodność, która po poprzednich materiałach i tak była wątpliwa.

#paryz #olimpiada #paryz2024 #kanalzero
kroplabezkitu_benc - Ostatni materiał tej Pani na Kanale Zero jest ciekawym przypadki...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-2 o 12.03.21

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropla_bez_kitu_benc: Dziwisz się, jak Stanowski ich tam zatrudnia i każe im robić istną masówkę pod głośne tematy i wyświetlenia? Tam nie ma merytoryki, tam jest robione wszystko pod kontrowersje, pod gorący temat i na siłę, byle trochę się podczepić pod jakiś temat na czasie.
  • Odpowiedz
@pwrtwr

masz do polecenia jakieś inne kanały z komentarzem do bierzących wydarzeń gdzie znajdujesz te merytoryka i wiarygodność? Pytam serio.


Mnie nie pytałeś ale odpowiem pośrednio: ktoś ci musi wytłumaczyć bieżące wydarzenia żebyś wyrobił sobie opinie? Nie można samemu pomyśleć a interesujące nas tematy dogłębnie sprawdzić na własną rękę?

Czy ta narracja że chłop bije babę (kłamliwa narracją tak w ogóle) jest czyms bardzo częstym na tych igrzyskach i w co
  • Odpowiedz
@pwrtwr: Niestety nie, natomiast znam Stanowskiego i jest on populistą do bólu. Do tego prawicowym, co stara się zaciekle ukrywać pod płaszczem obiektywizmu. A skoro to on tam rządzi to taki też przekaz mają wszystkie formy i odnogi jego studia
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: nie musi mi tłumaczyć, ale jeśli może za mnie zebrać opinie kilku stron, jakieś dodatkowe fakty i konteksty, których nie ma w depszach PAPu to jest mi to bardzo na rękę. W soboty zwykle słucham “Raportu o stanie świata Rosiaka” a w niedzielę “Trzeciego śniadania” na kanale zero i w tym momencie to mi zupełnie wystarczy żeby zaspokoić moją potrzebę rozeznania w bierzących wydarzeniach. Co byś na moim miejscu
  • Odpowiedz
@pwrtwr nie wiem ale jeżeli interesujesz się pobieżnie tak jak ja, to zwykłe doniesienia prasowe i ewentualnie parę kont na twiterze powinny wystarczyć.

Jeżeli temat interesuje cię bardziej, to zakładam że są jakieś kanały nastawione na taką tematykę ale ja ich nie znam. Pewnie trzeba szukać za granicą aczkolwiek dzisiaj wszystko jest mniej lub bardziej przesiąknięte stronniczością.
  • Odpowiedz
@Pepe9248: ten akurat materiał mnie też się nie podoba, bo nie jest obiektywny i ta prowadząca nie kryje się ze swoimi sympatiami. Ale na całym kanale materiałów jest o wiele więcej i imho bardzo fajnych, więc nie rozumiem do końca dissowania całego kanału dlatego że się nie lubi stanowskiego i jego sposobu robienia mediów czy nawet jego poglądów. Jak się za jakiś czas okaże że wykopki miały rację i że
  • Odpowiedz