Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: ja go nie używam jako karty pułapki, ani żadnego innego. Sprawdzam jak będziecie reagować na bzdury, które opowiadacie, a które zostały już wyjaśnione, kiedy poda się jakiś kontrargument. Co do Algierii, fakt. Mój błąd, byłem pewien, że tam też jest to karane śmiercią, a na szczęście jest tylko więzienie.

Nigdzie nie napisałem, że to normalny stan rzeczy
  • Odpowiedz
@bomba4: jak na razie kolego to bzdury napisałeś tylko ty:

- twierdziłeś że nie zdała testu na poziom teścia (samo wysunięcie tego argumentu to mem z uwagi na osiągnięcia biochemii i wykrywanie epitestoeronu)
- twierdziłeś że nie było testów na chromosmy a były nawet 2

Nie podałeś żadnego argumentu za tym że ów typek jest zbliżony do kobiety tylko de facto sam potwierdziłeś nieświadomie że badanie chromosów jest skuteczne w 99.999% bo taka jest częstość występowania tego jednego zespołu o
Towarzysz_Pawulon - @bomba4: jak na razie kolego to bzdury napisałeś tylko ty:

- twi...

źródło: 2654004305_abbde2c437_o

Pobierz
  • Odpowiedz
@kobiaszu: a to Cristano Ronaldo jest że cały świat ma o tym mówić? XD To wypowiedź głowy organizacji w której sama dobrowolnie walczyła więc nie mam powodów by mu nie wierzyć, zwłaszcza że się nie odwołała, algierskie media zaczęły fałszować sprawę a typ wygląda bardzo mało kobieco

Nawet Olimpiada nie zaprzeczyła że jest to prawda bo oni takie testy przestali prowadzić i już wcześniej pozwolili startować biegaczowi który został wykluczony
  • Odpowiedz
@bomba4: z takich spostrzeżeń to osoby powielające te farmazony są bardzo pewne siebie, tak jak Ty tutaj który myślisz że wyjaśniłeś jakieś bzdury pomimo że zdemolowałem twoją i kolegi całą argumentację tak że zostało wam tylko mówić o ruskich fejkach albo wrzucać zdjęcie najbardziej męsko wyglądającej 40letniej weteranki UFC XD

Dobrze że sam biorę teścia bo od tej dyskusji by mi tak zmalał że jeszcze i mnie by do kobiecej
  • Odpowiedz
Nie podałeś żadnego argumentu za tym że ów typek jest zbliżony do kobiety tylko de facto sam potwierdziłeś nieświadomie że badanie chromosów jest skuteczne w 99.999% bo taka jest częstość występowania tego jednego zespołu o którym wspomniałeś


@Towarzysz_Pawulon: Ale nie jest w 100%.
Pytasz czemu się nie odwołała? Pisała o spisku, który ma na calu jej wyeliminowanie. Dlaczego IBA nie opublikuje raportu z badań i nie pokaże w sposób jednoznaczny,
bomba4 - >Nie podałeś żadnego argumentu za tym że ów typek jest zbliżony do kobiety t...

źródło: GT5wKpoXYAAYc_g

Pobierz
  • Odpowiedz
@bomba4: ja jestem zwolennikiem brzytwy ockhama, skoro oskarżyli ją o to, to dlaczego ani MKOI ani ona sama nie pokazała że ma jednak chromosomy XX? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zwłaszcza że znamy poświadczone wyrokiem europejskiego sądu przypadki że MKOI dopuszcza ludzi z chromosomami XY do kobiecego sportu? ¯\(ツ)/¯

Dlaczego federacja, po wykryciu tego, że wg nich, zawodniczka, to tak naprawdę zawodnik, nie odebrała jej medalu, za drugie, które zdobyła walczyć w mistrzostwach świata tej organizacji? Faktycznie
Towarzysz_Pawulon - @bomba4: ja jestem zwolennikiem brzytwy ockhama, skoro oskarżyli ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ja znalazłem że ją wykluczyli więc byś musiał poratować źródełkiem


@Towarzysz_Pawulon: wykluczyli ją w 2023 tuż przed walką finałową. W 2022 zdobyła srebro i jej go nie zabrali
  • Odpowiedz
@bomba4: może nie działają wstecz? Może dali jej czas na odwołanie? Może uznali że trzeba zrobić dokładniejsze badanie?

Wszystkie te rzeczy by zanegowała gdyby się odwołała i robiła badanie w jakiejś zachodniej klinice ale zamiast tego wolała by media forsowały fałszywą narrację że zbanowano ją za zbyt wysoki poziom teścia

Już w dzieciństwie widzisz cechy, charakterystyczne dla danej płci. Później się tylko
  • Odpowiedz
może nie działają wstecz? Może dali jej czas na odwołanie? Może uznali że trzeba zrobić dokładniejsze badanie?


@Towarzysz_Pawulon: Co znaczy, że nie działają wstecz? Albo oszukiwała albo nie. Sprawa jest tu prosta. Skoro sam nie masz pewności nad dokładnością badań, to dlaczego ją teraz wykluczasz? Jak widzisz, #!$%@? to wszystko warte. Nie bez powodu zerwali współpracę z tą organizacją

I nie mam zamiaru tu próbować kogoś przekonywać, że kobieta może
  • Odpowiedz
@bomba4 no to prywatna organizacja więc mogli stwierdzić że można wykluczyć tylko przed zawoadami a nie zmieniać odbytych zdarzeń

Dla mnie zasada jest prosta, mogła pokazać że jest kobietą, nie zrobiła tego, MKOI też nie i tylko wszyscy brnęli w kłamstwa byleby tylko ominać temat badań chromosomów

że kobieta jest mężczyzną albo na odwrót


Ale przecież jedna kobieta z chromosem XY w historii urodziła upośledzone dziecko, przecież to ostateczny dowód że
  • Odpowiedz