Wpis z mikrobloga

Ma męskie chromosomy i jest hemafrodytą, po prostu w zacofanej Afryce jej przylepili złą płeć na podstawie narządów płciowych


@Towarzysz_Pawulon: Więc dobrą płeć jej przypisali lol
ja siebie nie nazywam kobietą, bo jestem niskim drobnym przegrywem z kobieca uroda
  • Odpowiedz
Ma męskie chromosomy i jest hemafrodytą, po prostu w zacofanej Afryce jej przylepili złą płeć na podstawie narządów płciowych


@Towarzysz_Pawulon: czyli mężczyzna może zajść w ciąże?
  • Odpowiedz
  • 6
@Towarzysz_Pawulon: O proszę i ten sam MKOI dementuje decyzję IBA jako bezpodstawną:

"Oświadczenie MKOl: "Wszyscy zawodnicy przestrzegają zasad"

"Każdy człowiek ma prawo do uprawiania sportu bez dyskryminacji. Wszyscy sportowcy biorący udział w turnieju bokserskim Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 przestrzegają przepisów kwalifikacyjnych, a także wszystkich obowiązujących przepisów medycznych określonych przez Jednostkę Bokserską Paryż 2024. (...)


W raportach widzieliśmy wprowadzające w błąd informacje o dwóch zawodniczkach rywalizujących w igrzyskach olimpijskich Paryż 2024. Obie zawodniczki od wielu lat rywalizują w międzynarodowych zawodach bokserskich w kategorii kobiet, w tym w igrzyskach olimpijskich Tokio 2020, Mistrzostwach Świata Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu (IBA) oraz turniejach sankcjonowanych
  • Odpowiedz
  • 6
@Towarzysz_Pawulon: I druga sprawa, nie wstyd ci tak bezkrytycznie łykać bzdur organizacji która ewidentnie jest ruskim impostorem?

2023–present

In February 2023, USA Boxing announced its decision to boycott the 2023 World Championships (organized by the International Boxing Association) where Russian and Belarusian athletes will compete with no restrictions, also accusing the IBA of attempting to sabotage IOC-approved qualification pathway for the 2024 Summer Olympics. Poland, Switzerland, the Netherlands, Great Britain,
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: wy jesteście tak #!$%@?, że wszędzie widzicie lewaków. Nie było żadnych testów genetycznych, były tylko testy testosteronu. Najwidoczniej zaakceptowała fakt tego, że był on podniesiony. To są właśnie te fejki, które łykasz. Tak Algieria, kraj który karze śmiercią za homoseksualizm, wysyła na olimpiadę osobę, która udaje babę xDD. W dodatku organizacja, którą zbanowali za szemrane interesy, wypuszca info o jakichś nieprawidłowościach. Wiem doskonale czym jest para chromosomów płciowych, ale
  • Odpowiedz
@bomba4: przeczytałeś chociaż to co wyżej napisałem Twojemu koledze? Masz screen i tu jeszcze jeden cytat: "Point to note, the athletes did not undergo a testosterone examination but were subject to a separate and recognized test, whereby the specifics remain confidential," the IBA statement continues.

Wyjaśniłem tam też wyżej dlaczego od zarzutu zbyt wysokiego poziomu testosteronu się banalnie odwołać, więc dlaczego tego by nie zrobiła? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tak Algieria, kraj który karze śmiercią za homoseksualizm, wysyła na olimpiadę
Towarzysz_Pawulon - @bomba4: przeczytałeś chociaż to co wyżej napisałem Twojemu koled...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@bomba4: btw ten zespół Swyera to prawdziwa karta pułapka lewaków, za każdym razem gdy pojawia się ten temat to ktoś z tym wyskakuje pomimo że jest taki rzadki

Kiedyś się zastanawiałem czemu akurat ten a nie np popularniejszy zespół klinefeltera i doszedłem do wniosku że ten jest na tyle egzotyczny że mariuszom z Brighton łatwiej wmówić że to naturalny stan rzeczy a nie ciężkie zaburzenie skoro nawet w necie nie
  • Odpowiedz