Wpis z mikrobloga

@affairz k---a ile trzeba j---ć w kołchozie jak j----y niewolnik, by żyć w takim luksusie gdzie słyszysz pierdy sąsiada za ścianą i ciągle cię zalewa bo developer oszczędzał na materiałach, przygotowaniu gruntu, odprowadzeniu wody i w sumie k---a wszystko na czym się tylko fizycznie da xd

Obliczył ktoś już? Możesz oszczędzając całe życie po 85 roku życia będzie mnie stać by żyć w takim luksusie przez 7 miesięcy xd
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że kręcicie aferę za umeblowane mieszkanie na nie deweloperke z rynku pierwotnego? Gdyby to była deweloperskiego to cena z kosmosu ale za umeblowane to zasadniczo nie ma sufitu cenowego.
  • Odpowiedz
@affairz: jestem teraz często w Zgierzu i nachodzi mnie taka myśl że jeżdżąc po Warszawie i okolicznych miasteczkach człowiek zapomina że tak nie wygląda cała Polska.
Zgierz jest właśnie takim miasteczkiem, które lata świetności ma ma za sobą. Widać nowe inwestycje, próby rewitalizacji, ale ukryć ruiny i biedy się nie da w łatwy sposób.
Nie każdy ma szczęście mieszkać w regionie z możliwościami.
Eustachygolipachy - @affairz: jestem teraz często w Zgierzu i nachodzi mnie taka myśl...

źródło: 1000052406

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Ale wiecie, że kręcicie aferę za umeblowane mieszkanie na nie deweloperke z rynku pierwotnego? Gdyby to była deweloperskiego to cena z kosmosu ale za umeblowane to zasadniczo nie ma sufitu cenowego.


@Romanski18: czyli uczciwa cena tak jak napisałem. lokalizacja, brak garażu, mikroogródek i fakt że to szeregowiec w zasadzie bez znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz