Wpis z mikrobloga

Ehhh przyjęli mnie na terapie zajęciową i od 5 sierpnia przez 3 mięsiące będę musiał jeździć codziennie pon - pt (,)

Przecież to oczywste że nie dam tak od razu codziennie jeździć. Ehh its over

#przegryw #qewnakwadracie #neet
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12: też kiedyś jeździłem tydzień i zaprzestałem, wykańczające to jest, teraz będę jeździł 2 tygodnie na szkolenie i gitówa bo od 7 lat nie byłem na takich rzeczach, trzeba poczuć się odpowiedzialnym. Bądź odpowiedzialny @qew12
  • Odpowiedz
Ehhh przyjęli mnie na terapie zajęciową i od 5 sierpnia przez 3 mięsiące będę musiał jeździć codziennie pon - pt (,)


@qew12: w sumie to bez sensu są te wszystkie terapie. uja dają, nic nie pomagają na fobię społeczną, a te psycholożki myślą, że są jakimiś autorytetami i myślą, że nas wyleczą. A tak na prawdę to nic nie daje.
  • Odpowiedz
w sumie to bez sensu są te wszystkie terapie. uja dają, nic nie pomagają na fobię społeczną, a te psycholożki myślą, że są jakimiś autorytetami i myślą, że nas wyleczą. A tak na prawdę to nic nie daje.


@ziomus0812: bo ci ludzie myślą inaczej, ich mózg działa w inny sposób i nie rozumieją takich osób. Te wszystkie terapie to błądzenie po omacku. Równie dobrze mogliby zrobić terapię dla niewidomych i
  • Odpowiedz