Wpis z mikrobloga

Mam kręcić spina kto tym budowlańcom daje zlecenia, czy już nawet nie trzeba? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno mieszkaniówka ma dla budowlanki i w ogóle gospodarki takie znaczenie jak szczotka w kiblu. Jak się buduje mniej mieszkań, to budowlańcy będo lać beton gdzie indziej i najwyżej trochę mniej firanek się sprzeda.

Zamiast lania betonu potrzebne są innowacje, które wytworzą wykopowi programiści - latające dildo z polskiego grafenu, zderzak łągiewki 2.0 i urządzenie do odzyskiwania skasowanych plusów micka

#nieruchomosci #ekonomia
wypopekX - Mam kręcić spina kto tym budowlańcom daje zlecenia, czy już nawet nie trze...

źródło: jedziem

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypopekX: To ja już wiem, że z branży jesteś, bo Kaźmierczaka na x/LI głównie budowlanka i pochodne obserwują. Przed chwilą wrzucałem tutaj wykres ilustrujący ten post.

Zresztą z bio Pana Doktora: Członek Zarządu PZPB Prezes Zarządu PCOCE Assistant Professor UŁ Ekspert Ekonomiczny DLA Piper w Polsce rada nadzorcza SKYSNAP.
  • Odpowiedz
  • 0
To ja już wiem, że z branży jesteś


@GomiGomi: ale nikt temu nigdy nie zaprzeczał xD jest nagroda 150tys funtów za wskazanie jednego posta w którym wypopekx pisałby że nie jest z branży
  • Odpowiedz
  • 0
No i się wyspałeś bo Kaźmierczak nie pisze tutaj o budowaniu klatek dla Polaka zw.


@Raytuz: pisze o budownictwie, które ma problemy i potrzebuje zleceniodawców robót, z których jednymi z listy są deweloperzy budujący mieszkania. Jeżeli pozostałe segmenty radzą sobie źle to tylko uprawdopodabnia, że w przypadku obcięć zleceń od mieszkaniówki budowlańcy będa mieli mniej możliwości przekwalifikowania
  • Odpowiedz
@wypopekX: kurde czyli jednak deweloperzy nie zaczęli budować nowych mieszkań? Dopiero co bk2% było i spowodowało ogromne ożywienie podaży( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mówi się o zatrzymaniu mieszkaniówki w perspektywie spadku cen materiałów budowlanych to wtedy nie ma to wpływu bo to mały ułamek całego zapotrzebowania na materiały budowlane, ale jak już mówimy o bankructwach firm i PKB to budownictwo mieszkaniowe ma na to nagle bardzo
  • Odpowiedz
@wypopekX:

pisze o budownictwie, które ma problemy i potrzebuje zleceniodawców robót, z których jednymi z listy są deweloperzy budujący mieszkania. Jeżeli pozostałe segmenty radzą sobie źle to tylko uprawdopodabnia, że w przypadku obcięć zleceń od mieszkaniówki budowlańcy będa mieli mniej możliwości przekwalifikowania


Ośmieszasz się. Ruszą inwestycje z KPO to będzie znowu przegrzanie rynku i płacz że brak materiałów/pracowników.
  • Odpowiedz
  • 0
kurde czyli jednak deweloperzy nie zaczęli budować nowych mieszkań? Dopiero co bk2% było i spowodowało ogromne ożywienie podaży( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zaczęli, ale jakieś dzbany chcą utrącić BK0, to przestaną

Jak mówi się o zatrzymaniu mieszkaniówki w perspektywie spadku cen materiałów budowlanych to wtedy nie ma to wpływu bo to mały ułamek całego zapotrzebowania
  • Odpowiedz