Wpis z mikrobloga

  • 0
@goferek: no #!$%@? słodki właśnie się odbiłem dwóch lidli aldika i czterech biedronek i było NADA a potrzebuje go na wczoraj
  • Odpowiedz
@xvlk: to pojedź do normalnego hipermarketu, typu auchan czy carrefour, a nie do dyskontu, które mają zawsze mocno okrojony asortyment. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby tam tego brakowało.
  • Odpowiedz
@xvlk: Kup po prostu serek śmietankowy, większość producentów nabiału robi swoje: Łaciate, Twój Smak z Piątnicy, mlekovita też ma swój Lidlowy Pilos też pewnie ma jakiś
  • Odpowiedz
@xvlk: weź se zwykły Almette śmietanowy wyjdzie na to samo hehe
Do sernika potrzebowałem Filadelfia, nigdzie go nie było, wziąłem Almette zwykły i wyszło na to samo
  • Odpowiedz
@varres: Uwierz, że jest różnica. Zwłaszcza do sushi. Nawet jak weźmiesz przepisy na sushi to w większości jest jasno napisane serek philadelphia, nie żaden inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@xvlk często pojawia się w biedronce, ale zazwyczaj jadę do selgrosa po rybę to biorę i serek
  • Odpowiedz
@xvlk

@goferek: no #!$%@? słodki właśnie się odbiłem dwóch lidli aldika i czterech biedronek i było NADA a potrzebuje go na wczoraj


Bo jeździłeś po dyskontach, a nie marketach. W tych pokazuje się okazjonalnie, a Kaufland, Auchan, Carrefour sporadycznie go nie mają. Niestety jeśli musi być Philadelphia to czeka cię wycieczka.
  • Odpowiedz