Wpis z mikrobloga

Facet identyfikujący się jako kobieta #!$%@? kobiety w kobiecym sporcie. Czy może być coś piękniejszego niż samozaoranie się lewactwa? Gdzie są feministki i kultura woke? czy może kobiety trzeba spisać na straty jeśli chodzi o poprawność polityczną( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #paryz2024
inkill - Facet identyfikujący się jako kobieta #!$%@? kobiety w kobiecym sporcie. Czy...

źródło: Screenshot 2024-08-01 at 10-05-34 paryż boks facet - Szukaj w Google

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Pawulon: no poczytałem trochę o niej i w żadnym artykule i miejscu nie ma informacji żeby urodziła się jako mężczyzna, zmieniała płeć, przechodziła terapię konwersyjną. Wychowała się w Algierii, w algierskiej rodzinie, gdzie nie przeprowadza się terapii konwersyjnej (choć ta nie jest zakazana) i nie ma przyzwolenia na zmianę płci. Informacje o jej transpłciowości dementowały algierskie media i organy olimpijskie. Są zdjęcia z jej dość wczesnego dzieciństwa:

https://x.com/LGDFennec/status/1818681821045178630

Wszystko więc wskazuje na to, że mężczyzną jest jedynie
  • Odpowiedz
@kishibashi ja dokładnie wiem kogo dałem, bo nie raz już ten przypadek omawiałem

Ten biegacz nie ma enzymu przekształcajęgo testoseron w DHT w narządach płciowych, ma natomiast dzięki temu wyższy poziom testoseronu (testoseron jest znacznie silniejszym anabolikiem od dht które jest mięśniach redkukowane do niekatywnego anabolicznie hormonu) ma też męski szkielet i męskie receptory androgenowe (z grubsza) i męski układ nerwowy

Innymi słowy jest po prostu mężczyzną bez siura który rywalizuje ze zdrowymi kobietami
  • Odpowiedz
@kishibashi jeszcze co do mutacji w sporcie, przykład totalnie bez sensu bo większość wybitnych sportowców ma jakiejś wyjątkowo rzadkie cechy, normy w dopingu są bardzo szrokie i tak dopasowane by oddzielić genetycznych freaków, a nawet jeśli taki się trafi to chemicy potrafią np odróżnić testsoeron produkowany naturalnie od tego w dopingu

Po prostu sport kobiecy jest po to aby rywalizowały w nim kobiety, albo to traktujemy poważnie albo powinniśmy sport kobiecy
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

No spoko, ale do tego się poniekąd sprowadza hermafrodytyzm. Te osoby wychowały się jako kobiety, z przekonaniem, że są kobietami. Nawet gdy dowiedziały się, że mają męskie chromosomy to też raczej nie uznały się za mężczyzn, gdyż nie mają w pełni męskich atrybutów i jednak kilkanaście lat życia w przeświadczeniu, że jest się kobietą, robiły swoje.

I teraz - czy uprawnione jest nazywanie ich transami lub oszustami - chłopami
  • Odpowiedz
bo większość wybitnych sportowców ma jakiejś wyjątkowo rzadkie cechy, normy w dopingu są bardzo szrokie i tak dopasowane by oddzielić genetycznych freaków, a nawet jeśli taki się trafi to chemicy potrafią np odróżnić testsoeron produkowany naturalnie od tego w dopingu


@Towarzysz_Pawulon: no to jak bez sensu. Równie dobrze można argumentować, żeby wprowadzić kategorię dla genetycznych freaków i niech rywalizują sami ze sobą, a sport zostawmy "normalnym" ludziom, którzy przez swoją
  • Odpowiedz
@kishibashi sport polega na tym by wygrywał najlepszy, chcesz zakazać koszykarzom powyżej 2m brać udział w sporcie?

Jeżeli są jakieś kategorie typu wagowe czy podział na płeć to muszą być szanowane albo inaczej nie mają sensu, to jest istota istnienia kobiecego sportu który został stworzony właśnie dlatego bo nie miały z facetami szans
  • Odpowiedz
@kishibashi zedycodwana większość hermafrodytów (zwłaszcza w białych krajach) jest wychowywana jako płeć biologiczna a przypadki jak te wspomniame dotyczą głównie zacofanych krajów w Afryce gdzie przypiszą jej taką płeć przy urodzeniu na podstawie narządów rozrodczych i nie mają wiedzy na temat odstępstw od normy, do tego dochodzi wychowanie w islamie itd

Dopuszczenie ich do kobiecego sportu jest absolutnie karygodne, co z tego że ma niższy poziom testseronu przez chwilę, kiedy ma
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: niech sobie grają w kategorii >2m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak napisałem, z hermafrodytami jest to kontrowersyjne i rozumiem dlaczego możesz uważać, że nie powinny startować. Jak już pisałem, dla mnie to akceptowalne rozwiązanie. Bardziej chodzi mi o hejt i nazywanie tych osób chłopami co się przebrali za babę. Moim zdaniem to po prostu #!$%@?ństwo.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

Myślisz że gdyby Usyk nagle wziął blokery produkcji testoseronu to by nagle zaczął męczyć się w sporcie kobiecym? XD poziom hormonów to ma znaczenie na poziomie zawodowych mężczyzn a nie w przypadku bab z chłopami które przy męskich sportowcach są jak dzieci


Ale ja doskonale rozumiem, że blokery testosteronu to takie sobie rozwiązanie, gdy ktoś sobie wyhodował już mięśnie na naturalnym testosteroniku. Tylko Ty zafiksowałeś się na jakimś szczególe,
  • Odpowiedz
@kishibashi: no czyli nie rozumiesz na czym polega idea sportu, mogą sobie zrobić nawet zawody karłów w koszykówce tylko kto będzie to oglądał

Oczywiście kobiet też nikt nie ogląda dla sportu bo ich poziom jest żenujący poza wyjątkami tylko ludzie to włączją żeby poatrzeć na dupy czego babochłopy też nie zapewniają

A ziomek bokser będzie jechany, za co może tylko dziękować komisji która to dopuściła, nie każdy jest na tyle
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: jeszcze raz, bo tak unikasz odpowiedzi i jeszcze zmyślasz rzeczy których nie napisałem - nie chodzi o to, że nie każdy się na tym zna, tylko żeby każdy się dowiedział jak to obiektywnie wygląda. Ty niby wiesz, a akceptujesz manipulowanie faktami.

Więc proste pytanie - czy przefstawianie tych osób jako facetów, którzy przebrali się za kobiety jest uczciwe?

Bo trochę wpisujesz się w nurt wieśniaków z widłami, którzy nie
  • Odpowiedz
Więc proste pytanie - czy przedstawianie tych osób jako facetów, którzy przebrali się za kobiety jest uczciwe?


Nie wiem, ja jestem zdania że kij ma dwa końce i zamiast rozwodzić się co o niej myślą randomowi ludzie, lepiej zająć się tym dlaczego takie dyskusje w ogóle powstają
  • Odpowiedz