Wpis z mikrobloga

Facet identyfikujący się jako kobieta #!$%@? kobiety w kobiecym sporcie. Czy może być coś piękniejszego niż samozaoranie się lewactwa? Gdzie są feministki i kultura woke? czy może kobiety trzeba spisać na straty jeśli chodzi o poprawność polityczną( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #paryz2024
inkill - Facet identyfikujący się jako kobieta #!$%@? kobiety w kobiecym sporcie. Czy...

źródło: Screenshot 2024-08-01 at 10-05-34 paryż boks facet - Szukaj w Google

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kishibashi: , czy ktoś może nie lubić faceta którego wychowano w prymitywnej Afryce na babę a ta wiedząc potem kim jest bije niewinne kobiety?

Myślę że zwłaszcza to ludzi bulwersuje, a gdyby na przykład uparawiał sprint to by aż tak nie ruszało
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: jeszcze raz, dobrze wiesz, że to nie jest typowy facet, bo sam napisałeś

Oczywiście jego los jest bardzo smutny i nie wyobrażam sobie życia tak


Istotniejsze jest jednak to, jaka jest prawda, a nie to, czy kogoś lubisz lub nie
  • Odpowiedz
Przecież Castor Semenya uprawia biegi, to ją również nazywa się chłopem co przebrał się za babę, to jej przypadku nie opisuje się rzetelnie, to jej fotkę wrzuciłeś z dopiskiem, że jest "facetem bez siura". Więc chyba też rusza.


Bo fizycznie jest facetem bez siura, a nie kimś kogo można postrzegać przez pryzmat możliwości sportowych jako kobietę

I nadal uważam że zbierał dużo mniej nieprzychylnych komentarzy niż bokser bijący kobiety
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: ale słowa mają chyba znaczenie w tak skomplikowanych sprawach, co nie? Tym bardziej, że sam zauważasz, że nie każdy wie o co chodzi. Co jest złego w mojej podstawie, gdzie chcę wyjaśnić cały kontekst? Czemu tak nie robić?
  • Odpowiedz
@Zenek_ temu że to dosłownie mężczyzna u którego jedynie z braku odpowiedniego enzymu w obszarze łonowym nie wykrztałciły się męskie narządy płciowe

Nie wiem co wy lewacy chcecie tym przypadkiem udowodnić oprócz tego że jak zawsze wasze zaufanie nauce wychodzi odwrotnie niż powinno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@inkill "kultura" woke to właśnie do tego doprowadziła, więc jej wyznawcy zapewne że nie tylko nie widzą w tym nic złego, to wręcz klaskają uszami z radości
  • Odpowiedz