Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że ludzie z całej Polski są jakoś uprzedzeni do Warszawy i Warszawiaków? xD Ludzie mają jakiś kompleks przysięgam. Jak np. byłem 3 lata temu na autostopie na południu Polski to czułem, że część ludzi literalnie zmienia swoje nastawienie do mnie po usłyszeniu skąd jestem xD Tak samo te wszystkie memy, np z tym shrekiem i jego rodziną. Przecież to w każdym miejscu w Polsce można natrafić na takie zjawisko wieśniaków xD Ale nieee Warszawa to niedobra jest. Chciałbym usłyszeć wasz głos w tej sprawie. Zachęcam za równo do komentowania ludzi z #warszawa czy macie podobne przemyślenia do mnie no i oczywiście ludzi spoza wwa.
Pozdrawiam
#warszawa #warszawiacy #polska #kiciochpyta #zalesie
UderzenieGrzmotu - Czy tylko mi się wydaje, że ludzie z całej Polski są jakoś uprzedz...

źródło: IMG_0019

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko mi się wydaje, że ludzie z całej Polski są jakoś uprzedzeni do Warszawy i Warszawiaków?


@UderzenieGrzmotu: bo wiedza ze często taka patologia pochodzi z ich miast i wsi. Przenosi się taki ze swojej mieściny do Warszawy i ze sobą przenosi swoje patologiczne zachowanie i zwyczaje, ale już nikt nie wie, że jest z Koziej Wólki, tylko wszyscy widza w nim "tego z Warszawy"
  • Odpowiedz
@UderzenieGrzmotu: mieszkam we wro i tutaj nikt nie lubi w*rszafiaków zaraz obok ślunzoków. Głównie za sprawą egocentryzmu oraz podejścia że oni są centrum cywilizacyjnym w Polsce. Troche rozumiem tą pyche bo w*rszawa stała sie hubem dla wszystkich z polski B z ambicjami wiekszymi niż mieszkanie z mamą do czterdziestki i ogólnym wyludnieniem polski powiatowej. U nas na zachodzie mamy Poznan obok Wrocławia i tutaj ludzie wszyscy sie szanują niezależnie skąd
  • Odpowiedz
@KHOT: Oczekiwałem na ten komentarz ( ͡ ͜ʖ ͡) Ludzie się mnie sami pytali skąd jestem ( ) To chyba normalne na autostopie, ale oczywiście że WARSZAWIAK POWIE SAM ŻE JEST Z WARSZAFKI H3h3h3
  • Odpowiedz