Wpis z mikrobloga

@Festiwal_Panczy: całą rodzina u mnie jest przeciw rosji i przeciw ukrainie, ot taka prawdziwa Polska rodzinka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dla was wszystko co jest przeciw ukrainie jest za rosją? Ładne łby xD
P. S. czy widziałeś kiedykolwiek abym wychwalał rosję lub jej bronił? Jakby tu byłą rosja wychwalana jak jest ukraina to również bym bekę kręcił z ruskich jak z ukr teraz.
Zresztą po co
  • Odpowiedz
  • 91
. czy widziałeś kiedykolwiek abym wychwalał rosję lub jej bronił?


@dzidek_nowak: właśnie wkleiles z dupy obrazek w odpowiedzi na kolaż który powinien wywołać u ciebie jakąś refleksje, pokazałeś tym samym swoje stanowisko wobec kilkuset niewinnych ofiar kacapskiego barbarzyństwa
  • Odpowiedz
Dla was wszystko co jest przeciw ukrainie jest za rosją? Ładne łby xD


@dzidek_nowak: generalnie to tak. Zwykła logika :-) Osłabiając Ukrainę (i nie odnoszę się tu do wykopu, ale do realnego świata), zwiększasz szansę Rosji na wygraną, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
generalnie to tak. Zwykła logika :-) Osłabiając Ukrainę (i nie odnoszę się tu do wykopu, ale do realnego świata), zwiększasz szansę Rosji na wygraną, nieprawdaż?


@Nieszkodnik: ale mam gdzieś kto wygra. Abyśmy my na tym skorzystali i mieli spokój a tymczasem mamy więcej pato dzięki przybyszom zza Buga w Polsce a profitów brak.
  • Odpowiedz
ale mam gdzieś kto wygra.


@dzidek_nowak: ależ mi to zwisa, kogo popierasz czy nie popierasz. Odniosłem się jedynie do twojego wpisu, który świadczy o tym, że z logiką to niewątpliwie jesteś na bakier...

Dla was wszystko co jest przeciw ukrainie jest za rosją? Ładne łby xD
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: mam dla Ciebie zagadke logiczna, nawet dla takiego trepa jak ty powinna byc dosyc latwa: co sie stanie jak ukraincy padna i ruscy sobie ich podporzadkuja na podobienstwo bialorusinow? czy jestes w stanie to ogarnac czy jednak za trudne sie wylosowalo?

"ale mam gdzieś kto wygra. Abyśmy my na tym skorzystali i mieli spokój a tymczasem mamy więcej pato dzięki przybyszom zza Buga w Polsce a profitów brak"
czyli po prostu jestes bezmyslny? bycie frustratem w zalanym zlomie ze stanow chyba nie uposledza w taki sposob zeby nie byc w stanie rozpisac sobie ciag przyczynowo skutkowy, nie? jak myslisz, jak ruscy beda bliscy wygrania, co sie stanie z tymi wszystkimi ludzmi ktorzy nie chca zaznac ruskiego miru na ukrainie? albo jak juz ruscy beda sobie operowali ze swoimi marionetkami jak kartoflany krol, co bedzie sie dzialo na wschodniej scianie?

Podobno jestes ze wschodu, ja tez pochodze ze wschodu i nie chcialbym zeby moja rodzina musiala sie uzerac z tym co sie dzieje przy kartoflanej granicy. trudne sie
  • Odpowiedz
@bombastick: nie wiem czy to reprezentatywne ale faktycznie moi znajomi Holendrzy nienawidzą Rosjan. Trochę mnie to zdziwiło, bo zachod UE wydawał mi się łagodniejszy w tym temacie.
  • Odpowiedz