Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: @wiedzminyo bardzo śmieszne hehe.
Może jak pójdziecie w końcu na swoje to docenicie swobodę w gotowaniu i doborze składników. Ja wolę sobie zrobić po swojemu, mniej tłusto, to na co mam akurat ochotę a nie p--------e kotlety przesiąknięte tłuszczem czy jakieś gumowe mielone z grubo mielonego mięsa. Jak zrobimy swoje jedzenie to zawsze wyjadamy wszystko do zera. Jak wracamy od rodziców i nam napchają jedzenia(przed którym się wzbraniamy)
  • Odpowiedz
a nie p--------e kotlety przesiąknięte tłuszczem czy jakieś gumowe mielone z grubo mielonego mięsa


@m76859: twoja mama po prostu c-----o gotuje, dlatego nie chcesz od niej jedzenia
  • Odpowiedz
@wybryk_natury ja mam właśnie takie nieskomplikowane kubki smakowe. Różowa sporo gotuje różnych dań z kuchni swiata, jadalo się już też w wielu restauracjach, ale ja i tak dalej najbardziej lubię polski klasyczny zestaw - surówka, mięso, ziemniaczki i jakąś dobrą zupkę przygotowaną przez mamę.
  • Odpowiedz
@wiedzminyo: z czym miałeś rację? McDonalda jem może z raz na kwartały

@Randy_the_Ram niekoniecznie. Czasem coś jest smaczne - dla kogoś ale niekoniecznie dla Ciebie. Ja nie jestem jakąś świnia pastewna żeby wyjadać co tylko dostanę hruuum nawet jak mi nie smakuje albo nie mam na to ochoty. W domku elegancko planuje sobie posiłki na cały tydzień i codziennie jem coś świeżego, zrobionego pod siebie.

Jedzenia staram się nie
  • Odpowiedz
@m76859: mamy dokładnie tak samo. Też nie bardzo lubimy takie typowe potrawy z polskich stołów. Obiektywnie nie są niesmaczne, ale to nie nasz styl. Szczególnie w wykonaniu z wielu polskich domów.
  • Odpowiedz