Wpis z mikrobloga

A tak proszę państwa wygląda przeciętna rodzina ze Stanów. I wy narzekacie, że #p0lka to taką nam opinie robią na świecie. Niedawno laska ze Stanów która powiedziała, że lubi pluc na ku**sy zdobyła międzynarodową sławę (kto nie widział wpiszcie "hawk tuah" w google) a teraz zwyczajna rodzina ze Stanów ogląda sobie mecz Igi Świątek z ciocią Collins w Tenisa na olimpiadzie, mama, tata, syn ( ͡º ͜ʖ͡º)
#logikarozowychpaskow #paryz2024 #seks #cycki
quaz2020 - A tak proszę państwa wygląda przeciętna rodzina ze Stanów. I wy narzekacie...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@o__0 a może doskonale wiedzą, że to działa dlatego tak robią? W prawdzie widziałem o tym wpisy już we wszystkich portalach w kilku językach i ta mamuśka pewnie jest dumna, że zdobyła sławę międzynarodową i wystarczyło pokazać cycki. Ciekawi mnie co na to ojciec i syn. Wyglądają na "pożądanych" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
a może doskonale wiedzą, że to działa dlatego tak robią?


@quaz2020: Ma rację. @quaz2020 One to robią ponieważ doskonale wiedzą, że to działa, inną kwestią jest to iż o tym praktycznie totalnie się nie mówi natomiast tak między innymi właśnie działa seksualność u kobiet i babski humor.
  • Odpowiedz
  • 14
@Cztero0404 miałem w pracy kiedyś przełożoną. Jak szła na spotkania z zarządem po jakichś krzywych akcjach często wspominała, że musi coś "fajnego" na siebie założyć i szefostwo się szybciej ugnie. One robią to wszystko w pełni świadomie i wykorzystują to zarówno zawodowo jak i żeby jak kolwiek zaistnieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@muaddib443 więc kur*a to jeszcze gorzej że nie jest to przeciętna rodzina tylko ta z wyższych sfer a matka cycki pokazuje. Z całego problemu tylko widzicie słowo przeciętna?? @xiv7 ja #!$%@? ręce opadają. Bogaci są to już maja od ciebie na to przyzwolenie? Ci z twojego foto z pewnością są nieskazitelni
  • Odpowiedz
@quaz2020: Oczywiście, że robią to w pełni świadomie i normalne dziewczyny/kobiety nie mają problemu żeby otwarcie o tym mówić. Problem jest taki, że teraz namnożyło się tych płatków śniegu które próbują oszukiwać rzeczywistość twierdzą iż wcale tak nie jest a ten wyzywający ubiór który mają na sobie nie jest wyzywający bo jest modny tylko po to żeby wyjść w swojej głowie na mniej łatwą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 jak nawet tutaj nie zauważono problemu tylko to, że napisałem, że to przeciętna rodzina a przecież mają pieniądze. No i wtedy problemu nie ma? Jakie społeczeństwo takie dozwolone zachowania.
  • Odpowiedz
  • 56
@WeunianyTrampek wyobraź sobie że Twoja mama tak robi a Ty ze swoim starym siedzisz obok niej i widzi to np. 200.000.000 ludzi na żywo na całym świecie. Wtedy też jest dla Ciebie ok? No tak przecież nam Polakom brakuje luzu za to na zachodzie mają ten luz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 13
@muaddib443 a słyszałeś o czym takim jak wolność słowa? Jeżeli mi to nie pasuje to mogę to krytykować i będę. A jej mężowi to mogę co najwyżej współczuć
  • Odpowiedz
wyobraź sobie że Twoja mama tak robi a Ty ze swoim starym siedzisz obok niej i widzi to np. 200.000.000 ludzi na żywo na całym świecie. Wtedy też jest dla Ciebie ok


@quaz2020: No i co strasznego takiego się wydarzyło? To tylko kawałek cycka chłopie, już więcej widać na plaży xd
  • Odpowiedz
Niedawno laska ze Stanów która powiedziała, że lubi pluc na ku**sy zdobyła międzynarodową sławę (kto nie widział wpiszcie "hawk tuah" w google)


@quaz2020: xDDDDDD

Widzę mocny poliglota xD
  • Odpowiedz
@quaz2020
Akurat tej kobity od plucia bym się nie #!$%@? xD. Ot, podszedł chłop do pijanej kobiety i jej zadał jakieś pytanie na temat seksu i odpowiedziała w zabawny sposób. Nic wielkiego. Ale że TikTok zrobił z niej jakąś gwiazdę to juz mi robi niestety wodę z mózgu xD
  • Odpowiedz
tak tak, super przeciętna, na pewno przeciętną rodzinę z us stać, żeby całą rodziną pojechać do paryża na olimpiadę...


@muaddib443: W USA średni dochód na gospodarstwo domowe to 74 000$ rocznie, czyli jakieś 295 000 zł. Także na pewno ich stać an to, nie róbmy sobie jaj.
  • Odpowiedz