Wpis z mikrobloga

#paryz2024 #tenis
Główna żyje własnym życiem i trwa tam właśnie festiwal hejtu na Igę bo jej się podobała ceremonia otwarcia xD niestety najbardziej utytułowany polski sportowiec nie wpisał się w oczekiwania przegrywow więc trzeba wylać na nią wiadro pomyjów xD
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xahil Ludzie są słusznie #!$%@?, ile można dawać na siebie pluć i udawać, że deszcz pada. Czara goryczy się przelała i całe szczęście protest przeciwko takim praktykom będzie coraz głośniejszy.
  • Odpowiedz
@Xahil Mi też się podobała, dla mnie pomysł z Sekwaną był super. A potem wszedłem na wykop i zobaczyłem 40 postów na głównej jaka ceremonia była beznadziejna. Miałem tak z wieloma rzeczami, na szczęście jestem na tyle stary że doskonale rozumiem zachowania stadne i że na wykopie są mocno widoczne.
Jednocześnie potępiam wstawione na siłę wątki lewicowe
  • Odpowiedz
nie to co wy skłotersi xD żyjecie wyłącznie cudzym ¯\(ツ)/¯ może tenisistką jest wybitną, ale człowiekiem nędznym i bezguściem. I każdy ma prawo to ocenić wedle siebie, skoro jest osobą publiczną i wychodzi poza sport. komunisto


@fullversion: o się zesrał odklejeniec z głównej. Jest nędznym człowiekiem, bo nie szerzy antyukraińskich treści i nie reklamowała książki Brauna o fałszywej pandemii tylko pokazała rigcz w obu tych sytuacjach?
  • Odpowiedz
a tak w ogóle to Iga pewnie nawet nie widziała rzeczy z ceremonii, o które jest drama, bo na tak ważne turnieje zawsze wyłącza się z mediów społecznościowych. Pewnie zobaczyła se końcówkę z Rafą, zapaleniem znicza i Celine Dion i się jej spodobało xd


@puolalainen: tak było, nie zmyślam. Nie ma to jak racjonalizowanie sobie takich rzeczy, żeby wyszło na twoje xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Xahil: Bo każdemu normalnemu obserwatorowi podobał się ten performence. Wystarczy nie szerzyć nienawiści do bliźniego swego oraz kochać kulturę.
  • Odpowiedz