Wpis z mikrobloga

@bobsley33: niestety , niektórzy faceci taki taniec na głowie odstawiają żeby zabawić dziewczynę, że na swój sposób jest to zabawne
Tak czy siak, aplikacje randkowe są tylko dla chadow I kobiet - 90% mężczyzn serio nie ma czego tam szukać
  • Odpowiedz
  • 5
@Viore wystarczy,że pisze do niej 100 chłopa dziennie,taka Julka myśli wtedy,że może mieć każdego,a gdy jakiś facet ją odpuli to zwykły gwałciciel i incel
  • Odpowiedz
@bobsley33: coz...Jak zakładam co jakiś czas konto na tinderze żeby spojrzeć kto tam jest to widzę non stop te same twarze, wniosek jest taki, że to jest maszyna do podbijania ego
  • Odpowiedz
@bobsley33: Patrząc na ikonkę jej mordy, mam obecnie bardzo podobnych do niej około 120 sztuk w matchach na tinderze. Przecież to przeciętna do bólu i nudna z wyglądu kobieta. Serio one tak piszą? xD

W sumie to ja się dowartościowuję na takich karynach, there is always bigger fish.
  • Odpowiedz
@Viore: Też to już dawno temu zauważyłem, te laski są jak dementorzy w harrym potterze. Wysysają trochę atencji tu i trochę tam i tym się żywią. Są absolutnie beznadziejne do życia i w sumie to nic z nich nigdy już nie będzie.
  • Odpowiedz