Wpis z mikrobloga

@wizard84: ja pierdziele, ale masz problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba było zamówić pocztex dostałbyś po 2 tygodniach ( ͡° ʖ̯ ͡°) a za taki czas czekania podziękuj tym, co zamawiają i nie odbierają od razu.
  • Odpowiedz
@wizard84: popieram, zwykła paczka kurierska 3 dni szła, wysłaliśmy klientowi to też 3 dni, bo dwa razy próbowali doręczyć paczkę o 5 rano... Ta usługa to zło wcielone. A do @MistrzKowalski, problem polega na tym, że obecnie w Smarcie nie bardzo masz wybór. Masz do wyboru Kurier i koniec i Allegro ci losuje, więc porada super, tylko że można ją sobie wsadzić tu i tam.
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: sprzedawca (partner allegro) nie oferował nawet odpłatnie innych opcji dostawy.
wiesz mamy takie czasy, że dostawa 2 tygodnie jest akceptowalna jak zamawiasz z temu, a nie allegro.
  • Odpowiedz
dostawa 2 tygodnie jest akceptowalna jak zamawiasz z temu,


@wizard84: te 2 tygodnie wiózł mi właśnie pocztex z Jeleniej Góry do Warszawy paczkę wielkogabarytową (na palecie) . A w poniedziałek odbierałem paczuszkę z allegro z ich paczkomatu (nadana w piątek) i gość co wrzuca tam przesyłki, był mocno w-------y, bo musiał zabrać wchuj paczek co nie zostały odebrane w terminie (czyli w ciągu 2 dni). Wiec twoja paczka musiała poczekać
  • Odpowiedz
  • 0
@wizard84
Tylko że większość firm kurierskiech ma oficjalnie terminy doręczenia właśnie dwa lub trzy dni w usłudze standard. W przypadku Allegro One termin doręczenia to trzy dni robocze pod warunkiem nadania w OneBox-ie do godziny 12:00.
A co do innych firm to przykładowo:
- DPD Kurier (paczka od drzwi do drzwi) - 3 dni
- DPD Pickup (paczka od punku do punktu, od punku do drzwi, od drzwi do punktu) - 5 dni
- DHL Parcel - 2
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela: ok, wiem że termin jest dłuższy, ale konkurencja np. dpd robi to w 24 godziny dlatego ich wybieram najczęściej, a tu allegro nie dawało takiej możliwości..
  • Odpowiedz