Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna #ruskapropaganda
Zapraszam so lektury:

W obliczu trwających rosyjskich działań zbrojnych przeciwko Ukrainie, rosyjska propaganda stosuje intensywne operacje psychologiczne mające na celu zniechęcenie do stawiania oporu oraz wzmocnienie morale sił własnych. Najnowsza odsłona tych działań koncentruje się na narracjach o „przełomowym momencie” i „przełamywaniu frontu”.

https://disinfodigest.pl/2024/07/30/rosyjska-propaganda-kreuje-iluzje-sukcesu-oraz-uderza-w-morale-ukrainy-i-zachodu/
yosemitesam - #rosja #ukraina #wojna #ruskapropaganda 
Zapraszam so lektury:

W oblic...

źródło: dis

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W obliczu trwających rosyjskich działań zbrojnych przeciwko Ukrainie, rosyjska propaganda stosuje intensywne operacje psychologiczne mające na celu zniechęcenie do stawiania oporu oraz wzmocnienie morale sił własnych. Najnowsza odsłona tych działań koncentruje się na narracjach o „przełomowym momencie” i „przełamywaniu frontu”.


@yosemitesam: odwroc panstwa i bedzie to samo.
  • Odpowiedz
@z-a-k: nie przypominam sobie, żeby Ukraina stosowała propagandę dla "zniechęcenia do stawiania oporu". Spadaj zielonko do oficera prowadzącego.
  • Odpowiedz
@ogotai: mozgu to tam za duzo nie uzyles piszac tego posta, za to juz wyszles na typowego dzbana wszedzie szukajacego szpiegow xdd ale wy macie sprane lby, niby widzialem to 2-3 lata temu ale teraz skala tego jest kosmiczna. siedzisz tu 15 lat wiec strzelam ze gdzies masz 30+ conajmniej, a totalny brak zdolnosci myslenia krytycznego o swiecie, podrecznikowy leming.
  • Odpowiedz
@z-a-k: hyhy, poucza mnie zielonka pisząca "wyszłeś na typowego dzbana" (ʘʘ) nie krępuj się, możesz spokojnie pisać cyrylicą skoro nie masz polskich znaków - ja zrozumiem bo w liceum musiałem zakuwać rosyjski jako język obcy.
  • Odpowiedz
@z-a-k: po gramatyce widzę że nie jesteś najostrzejszym nożem w szufladzie, po co się z motyką na słońce zabierać i pisać bzdury do ludzi zżerających cię retorycznie na przysłowiowe śniadanie? Dam ci dobrą radę: tu znajdziesz albo przeciwników na których jesteś za krótki, albo klakierów radośnie przytakujących ci na każde słowo zgodne z rosyjską narracją. Od jednych dostaniesz merytorycznie po mordzie, drugich znajdziesz pewnie na Grindr'rze więc czemu nie przeniesiesz
  • Odpowiedz
@ogotai: o juz placzka taka merytoryczna ze zglosil do moderatorka xddd za mocno pocisnalem pana misia? przeciez ty jestes odklejenciem gadajacym o oficerach prowadzacych, o jakiej ty merytoryce tu teorie snujesz 15letni wykopku xdd

przypominam ze to ty przyleciales do mego posta bo nie potrafiles na tyle uzyc szarych komorek aby odwrocic odpowiednio analogie rus/ukr na ukr/rus.

ale przynajmniej podzieliles sie tam swoimi fantazjami i portalami na ktore zagladasz. jeszcze
  • Odpowiedz
@z-a-k: mylisz się, nic nie zgłaszałem do moderatora - nigdy tego nie robię, jestem dorosły i nie ruszają mnie słowa idiotów. Przypominam, że to ty przyleciałeś tu komentować wpis innego użytkownika i teraz masz pretensje, że ktoś śmiał ci się przeciwstawić. Na tym polega dyskusja, ale najwidoczniej w rosji cię do tego nie przygotowano.
Otóż nie, nie ma analogii między tym, co wyprawia rosja i Ukraina, choć jak widzę masz
  • Odpowiedz
@ogotai: nudzisz juz
1 - jestes pajacem szukajacym wszedzie onuc, szpiegow, oficerow
2 - nie rozumiales odwrocenia prostej analogii prymitywnej propagandy, co pokazuje dokladnie twoj poziom iq. pisalem do kogo innego a ty sie zesrales
3 - cos klepiesz o grinderze gadajac o merytoryce (xd....) litosci.

W zasadzie nazwanie mnie ukrofilem odklejeńcem bo śmiałem nie zgodzić się z
  • Odpowiedz
@z-a-k: tam nie ma analogii, choć bardzo byś chciał żeby była, bo dzięki temu możecie sobie wytłumaczyć że słusznie napadliście Ukrainę. Powinieneś ździebko ochłonąć, propaganda sprała ci mózg do tego stopnia, że nie jesteś już w stanie wyklepać jednego zdania po polsku bez literówki, błędu ortograficznego, stylistycznego lub rzeczowego gdy trzęsą ci się ręce. O braku polskich znaków już szkoda wspominać, to cecha dzisiejszych nastolatków.
Onuce to akurat fakt, co
  • Odpowiedz