Wpis z mikrobloga

Czekajcie, czyli Izrael w ciągu zaledwie kilku godzin odstępu wyeliminował dwa najwyżej postawione terrorystyczne odpady z Hezbollahu i Hamasu? () No i to jest poważne państwo, no i to jest niewyobrażalna wręcz demonstracja siły. Można Izraela nie lubić, ale skuteczności i zdecydowania nie można im odmówić. W dużej mierzę zazdroszczę przywódców, którzy nie pierd*lą się ze swoimi wrogami i wysyłają muzułmańskich bandytów tam, gdzie ich miejsce - bo ja już sobie wyobrażam, jakby nasze asy postępowały, gdyby kacapy zalały rakietami Polskę.

Tym bardziej cieszy, bo ten szczur z Hamasu siedział od lat ukryty w Katarze pod protekcją katarskich władz, myśląc, że jest bezkarny. Mossad udowodnił, że jednak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#izrael #wojna #palestyna #iran #hamas
JanuszKarierowicz - Czekajcie, czyli Izrael w ciągu zaledwie kilku godzin odstępu wye...

źródło: 5fb1967b9151e79ea4b2477e7eae4775

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszKarierowicz: nie no wiadomo, z-----ć 1000 cywilów żeby wyeliminować 100 terrorystów to doskonały przelicznik. Takim działaniem to w regionie nigdy nie będzie pokoju a Izrael będzie żyć w oblężonej twierdzy
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre PR ma najlepszy, czy wywiad to można dyskutować. Poza tym to ledwo 2x warszawa patrząc na populację. Biorąc pod uwagę ilość ludzi którzy są przeciwni wojowaniu wszędzie i ze wszystkimi Izrael powoli staje w pozycji Ukrainy tzn bez USA nic nie ugra.

Do tego ten ich premier powinien już dawno siedzieć.

Wg mnie mają z każdym tygodniem coraz bardziej p--------e a czas działa na ich niekorzyść.
  • Odpowiedz
jesteś mega naiwny jeżeli uważasz, że Izrael jest w stanie sam sobie poradzić z Iranem.


@miku555 Nie wiem, bo na razie widziałem irańczyków w boju jedynie przeciwko własnym kobietom, także nie mam opinii czy Izrael poradzi sobie sam z tymi łachmytami czy może będzie potrzebował pomocy z zewnątrz. Prywatnie mam nadzieję że USA pomogą ich skutecznie gruzować
  • Odpowiedz
@miku555 gdyby tylko Hamas nie kradł całej pomocy, która od dekad jest wysyłana do Palestyny, to by na świecie byłoby o kilku miliarderów i paru milionów zagłodzonych ludzi mniej. Ale jak to przedstawiciel tej wspaniałej organizacji powiedział: “dobro i bezpieczeństwo Palestyńczyków leży w kwestii Izraela i Stanów Zjednoczonych, a nie Hamasu”
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Izre'hell to poważne państwo w którym w którym prezydent wystawia na r--ź ponad 1000 własnych obywateli żeby mieć pretekst do rozpoczęcia wojny. A potrzebuje wojny żeby odciągnąć uwagę opinii od zarzutów korupcyjnych.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre @Van-der-Ledre Izrael to ludobójcy (proszę zapoznać się z definicją ludobójstwa). Posiadają wywiad i technologie, które są w topce na świecie, a b--------ą cele cywilne. Jakoś amerykanie nie robili czegoś takiego na bliskim wschodzie- czyli można inaczej. Trzeba zaznaczyć, że mimo tej technologii, wywiadu i wsparcia innych krajów, decydują się walić rakietami w troglodytow, którzy są dziećmi przy ich armii, świadomie zabijając cywilów. To tak jakby, nastolatek uderzył dziewczynę, a
  • Odpowiedz