Wpis z mikrobloga

Mam do usunięcia kilka pieprzyków odstających, musowo 3, opcjonalnie 9.
Podzwoniłem, popytałem i wychodzi jakieś 400-600 zł za każdego z badaniem histopatologicznym, myślałem, że im więcej tym taniej, ale jednak nie :D

Pewnie część mógłbym usunąć na NFZ, ale chce to zrobić w ciągu tygodnia-dwóch, w związku z tym, czy poleci ktoś jakieś miejsce / chirurga? (Interesuje mnie tylko usuwanie chirurgiczne, nie laserowe)

#pieprzyki #dermatologia #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lol3pdg: Najlepiej skonsultuj najpierw czy są to pieprzyki czy brodawki. Poszedłem prywatnie, okazało się że to co ja nazywałem pieprzykiem, była to brodawka którą dało radę bez badania zrobić laserem. Za jednym razem zrobiłem 12 :) Mogę dać namiar we Wro, cenę ustaliliśmy jedną za całość (1 zabieg).
  • Odpowiedz
@lol3pdg zrób sobie najpierw videodermatoskopie, lekarz wskaże ci rzeczywiście które pieprzyki mogą być czerniakiem i wytnij je z badaniem (zrobi to skalpelem)

resztę usuń laserem albo wymróź, wymrażanie jest w pakiecie medycznym chyba w enelmed/ z jakaś mała dopłatą
  • Odpowiedz
@lol3pdg: kiedyś usuwałem w Luxmedzie, żadnych badań nie robili, było tanio. Chciałem usunąć jednego, a facet powiedział, że w tej cenie jest chyba pięć i zaczął szukać kolejnych.
  • Odpowiedz
@lol3pdg: Pakiet Luxmed i w ramach tego Ci usuną w cenie. Zobacz czy ktoś Cię nie może dopisać, nie jestem pewny czy Ci wszystko ogarną na raz, ale 1-2 miesiące się możesz uwinąć.

Ostatnio też potrzebowałem jeden usunąć, bo był naderwany i o dziwo tak się zasuszył, że sam odpadł xD
  • Odpowiedz