Wpis z mikrobloga

Za dwa tygodnie mam odbiór szeregówki od dewelopera. Nie znam się na budowlance, wpakowałem się w kredo na 30 lat i nie chce żeby potem okazało się że nie zaszyłem jakiś bubli, dlatego chciałbym kogoś kto mi to sprawdzi przy odbiorze fachowo. Możecie coś polecić na #slask #gliwice #zabrze
Pewnylokal chce za tskei coś 1k. Trochę dużo xd

#odbiortechniczny #dom #deweloperka #kupnomieszkania #remontujzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrankUnderwood:Za 1k brutto to by mi się nawet nie chciało do tego pierdziszewa jechać na odbiór jeśli mam być szczery. A pewny lokal jest taki tani bo wezmą wyślą jakiegoś studenciaka na umowie zlecenie i tyle. Profesjonalista weźmie więcej.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: To wyobraź sobie, że coś jest zrąbane i musisz wywalić 50k na remont lub możesz próbować egzekwować to od dewelopera, ale zajmie to sporo czasu i niekoniecznie się uda. Teraz 1k dla profesjonalisty, żeby tego uniknąć to dużo?
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: kwintesencja nowobogackich na kredyty xD urabura osiągnąłem sukces swoją zdolnością kredytową a przyjdzie co do czego to będzie o każde 50zl się kłócić i bynajmniej nie z ideologii bogatego dusigrosza
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: co do pewnylokal to mam mieszane uczucia. Odbierali mi mieszkanie, wszystko niby spoko, znalazł 5 rysek na szybach, oraz dołek w podłodze pokoju gdzie nierówność podłogi wyniosła niewiele ponad normę.
Przeoczył ~2 cm (na około 4m) spadek podłogi w kuchni (od krańca do krańca), wyszło przy meblach dopiero, dzięki czemu wygląda jakby sufit był nierówny :)
  • Odpowiedz