Wpis z mikrobloga

Co myślicie o aktualnych VW vs KIA/HYUNDAI?

Moim zdanien design koreancow jest świeży i zapada w pamięć.
Seria ID za to wygląda słabo, nudno i nijak. Jakby zrobiona na szybko.

Oczywiście chodzi mi tylko o względy wizualne.

Jeśli ktoś jest z branży to może się wypowie co bardziej się psuje? Co jest lepszym samochodem technicznie.

#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapada w pamięć


@grzyboslaw: To żeś odleciał. Teraz właśnie takie BMW z tym kontrowersyjnym grillem potrafi zapaść w pamięć, ale nie te azjaty, co wszystkie na jedno kopyto robione. Już prędzej jakiś francuz, ale oni wciąż nie potrafią zrobić auta, które z każdej strony byłoby ładne. Jak tył jest super, a profil zwyczajnie ładny, to przód musi być z-----y.
Alfa, mimo bycia Fiatem, wciąż daje radę, inne Niemce oczywiście też,
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88 no i bmw wygląda zajebiscie z tym grillem. To jest moja opinia i opisałem mój gust. Ale podam ci przykład - nowy hyundai Santa fe. No może się nie podobać bo to takie klockowate ale jest jakiś.

A francuzy i alfy? Mi się również podobaja. Nowa megane ładna. Nowa alfa junior bardzo ładna

No i jeśli wymieniasz mazdę i toyotę że pousuwać znaczki i takie same są to no nie
  • Odpowiedz
Chyba jesteś uprzedzony do azjatyckich fur ogólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grzyboslaw: Nie jestem, rozważałem Mazdę 6, ale za długa, a materiały wnętrza niskiej jakości, no i ośka. Rozważałem Lexusa, ale poza budżetem. Civic był brany pod uwagę, ale nie mam już 18 lat. Subaru Legacy bym jeździł jak p------y, ale w sedanie prawie nie występuje. Ale ogólnie podtrzymuję swoje zdanie, że wszystko to wygląda do
  • Odpowiedz