Wpis z mikrobloga

Planuje weekendowy objazd wschodniej Polski i pomyślałem, że zahacze kawałeczek TET na Podlasiu. Mam kilka pytań do osób, które robiły TET w tamtych rejonach. Chciałem wbić na szlak w Goniądzu i dolecieć gdzieś w okolice Hajnówki albo zalewu Siemianówka.
Ile mniej więcej czasu trzeba liczyć na taki odcinek?
Czy w tamtej okolicy może sugerujecie jakiś inny fragment?
Do TET musze dolecieć z Warszawy, więc nie mogę przeznaczyć pełnego dnia na szlak, a kolejnego dnia chciałem pociągnąć dalej na południe drogami powiatowymi/lokalnymi ale już bez offu.

Jakieś sugestie/porady?
Będę jechał Tigerem 900 rally pro

#motocykle #transeurotrail #tet #enduro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@conejo89 odpuść. Wszystko wybetonowali nowiitki asfaltem aż jeszcze zapach się unosi. Ok jest od Supraśla do zalewu. Potem asfalt i asfalt. Byłem w zeszłym tyg. Trzeba czekać na nowy ślad lub rysować samemu.
  • Odpowiedz
@conejo89 od mielnika do supraśla w zeszłą niedzielę. Jak pisałem od mielnika do siemianówki masz 99 procent czarnego. Potem szybkie szutry i troszkę fajnego teta do supraśla.
Miejscowi mówili mi że dla wojska powylewali. Szkoda. Dobrze ze mam trochę swoich śladów pozapisywanych to powrót był udany.
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: dziękuję bardzo za wyczerpujące informacje! To sobie chyba cykne tylko ten fragment od Supraśla do zalewu, a dalej będę szukał bocznych dróg.
  • Odpowiedz