Wpis z mikrobloga

#woodstock #polandrock Pierwszy woodstock i pytanie bo mam problem z ogarnięciem namiotu. Da się kupić jakiś tani namiot lub wynająć już na miejscu czy słabo?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Asmones bierzesz najtańsza qczułe z decathlon i tyle.
Z wypożyczaniem sprzętu na tą imprezę bym nie ryzykował. Róże zeczy mogą się po drodze stać:p
  • Odpowiedz
Na miejscu nie wiadomo jak będzie z dostępnością w razie czego. Wskocz sobie do decathlona, weź sobie jakiegoś namiota black & fresh i będziesz pan zadowolony. I jakiś materacyk albo karimata, i śpiwór
  • Odpowiedz
@Asmones Złota zasada jest taka, że na miejscu ogarniesz sobie wszystko za piwo od ludzi. Może ktoś będzie mieć zapasowy namiot i chętnie ci odstąpi za parę piw. Ewentualnie możesz na miejscu kupić, chociaż to drożej wyjdzie. Druga złota zasada jest taka, że na miejscu kupisz zasadniczo wszystko tyle, że sporo zapłacisz więc lepiej mieć swoje ale jak czegoś zapomnisz to zawsze jakaś alternatywa.
  • Odpowiedz
@Asmones ja kiedyś pojechałam bez namiotu bo ktoś miał mi załatwić nocleg w swoim a na miejscu okazał się zonk, bo jednak mnie nie weźmie, ostatni namiot w lidlu wzięłam
  • Odpowiedz