Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwieram trollownię i kolejny raz będę Wam dziś towarzyszył przez kilka godzin mojej zmiany.

I oczywiście wiadomo, że wypowiadać się tu mają możliwość wszyscy prócz prawie 500 osób z czarnej listy xD

#ukraina #wojna #dziennazmiana
dzidek_nowak - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwieram trollownię i kolejny raz będę Wam dz...

źródło: mykola

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzidek_nowak Jak ja kocham te tutejsze urojenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekaw jestem czy kiedyś wam to przejdzie xdddd
Prostujesz gościa który nie zna historii - ukr xd
Bałwan bałwana lepi ( ͡º ͜ʖ͡º) buahaha
Jeśli kiedyś pójdziemy na front to pewnie obaj xd chyba że masz wyniki z choroszczy, to pogonią cię szybciej
  • Odpowiedz
  • 7
Jeśli kiedyś pójdziemy na front to pewnie obaj xd chyba że masz wyniki z choroszczy, to pogonią cię szybciej xd


@Heavenhell: za ukrainę nie walczę ale życzę ci powodzenia mimo wszystko xD
I nie dziw się dlaczego macie łatkę ukr, wystarczy pogadaj z wiesiokiem czy innymi basemanami przez rozmowę głosową to usłyszysz wschodni akcent.

@Kotlet_z_Chabowy o dobry pomysł na następny wpis.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak cipek, ktoś tu nieopodal napisał że to ty swoją ruską zbroję zabarwiles przed rozmową z kimś tutaj na taki jaką noszą twoi czerwoni koledzy xd buehehe
Ogólnie to nie rozmawiam z chłopcami z internetu, co moja córka by pomyślała? 😂
  • Odpowiedz
  • 0
@Heavenhell: pytałem ją właśnie i mówiła, że ma bekę z ciebie bo wstyd jej robisz. A teraz coś na stronę poszła z nowo poznanym kolegą xDDD
P. S. jak o czymś wspominasz to podrzucaj od razu. Będę ci tłumaczył co i jak.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak no w necie jakieś 20-kilka lat:) wow i co zrobisz cipek z taką informacją? Dlaczego cipek wspolczujesz? Póki co ja mogę się jedynie chwalić córką, cipku.
Ps. Ja ci współczuję bordo, bo to jednak większa patola. Dobra wyjazd cipek, bo już wkurzają mnie te twoje cipkowe powiadomienia. Marszcz dalej młokosa
  • Odpowiedz