Wpis z mikrobloga

@wolviex: dlatego ona jest na olimpiadzie z tym źle zapiętym kaskiem, a nie karynki co dbają o takie ważne sprawy jak bezpieczeństwo :)
  • Odpowiedz
  • 1
@ZygmnuntIgthorn @bartton jeśli ciasno siedzi styropian+gąbki na łbie to ten pasek se w dupę można wsadzić, po w-------u się na betonie i tak trzeba kask poprawić, wiec do momentu uderzenia pełni 100% funkcji.
  • Odpowiedz
jeśli ciasno siedzi styropian+gąbki na łbie to ten pasek se w dupę można wsadzić, po w-------u się na betonie i tak trzeba kask poprawić, wiec do momentu uderzenia pełni 100% funkcji.


@Uncle-: Jak postanawiasz odpowiadać mi na pytanie, to wypadałoby podać jakieś fakty, a nie chłopskorozumowe pierdoły w stylu wujka Staszka u cioci na imieninach.
  • Odpowiedz
  • 8
@ZygmnuntIgthorn synek, 15 lat jeździłem na bmx'ie, r--------m w życiu chyba z 5 kasków, w międzyczasie jeździłem również downhill na MTB, ale to już w kasku full face. Odpowiednio ciasno osadzony kask będzie się dobrze trzymał do samego momentu uderzenia, poza tym oglądałeś dzisiejszą konkurencję czy rozmawiamy tylko o obrazku? Kilka dziewczyn miało luźno zapięcia kasków i jak na besttricku się przewracały to kaski nadal siedziały na głowach. Jakie jeszcze fakty
  • Odpowiedz
@AbadzabayY na Max, w każdym pakiecie masz wszystko, no prawie wszystko, bo wczoraj rano akurat eliminacji strzelectwa nie było, ale to po prostu nigdzie nie było transmisji tego. Ale tak to możesz sobie praktycznie wszystko oglądać.
  • Odpowiedz
Dyskusja jest o technikaliach


@ZygmnuntIgthorn: A technikalia są takie, że im wystarcza zacisk. Pewnie da się wyobrazić niezerową sytuacje gdzie on do czegoś się przyda. Bezpieczeństwo można podnosić w nieskończoność. Ty też mógłbyś jeszcze wiele zrobić, aby być bezpieczniejszym, a jakoś tego nie robisz.

Nikogo do niczego nie zmuszam,


@ZygmnuntIgthorn: Ale ból dupska się pojawił, bo dziewucha ma luźniejszy.
  • Odpowiedz