Wpis z mikrobloga

Ja mam wyebane w to czy ktoś obraził jakiś obraz czy religię(przyjmijmy że to faktycznie jakiś tam artystyczny performance i że nie ma co się obrażać o to). Wpychanie wszędzie tych ludzi którzy się wyróżniają już jest po prostu męczące dla ludzi. Tak! Społeczeństwo już wie że są wśród nas osoby homo,trans,niebinarne, kobiety z brodą, mężczyzny z piersiami, śmigłowce bojowe, osoby które nie czują jakiej są płci itd itd. Wtłacza się to nam od lat. Kto miał się przekonać ten się przekonał, ci zatwardziali dalej będą twierdzić że to choroba psychiczna. Ludzie są po prostu zmęczeni że wszędzie wpycha się ich na siłę. Coś na zasadzie jakiegoś celebryty który wyskakuje w reklamie keczupu, rowerów,zaprawy murarskiej, samochodów, skupu złomu, dętek rowerowych i po prostu czekamy aż nam wyskoczy z lodówki. Serio gdyby ten pokaz był w jakiś sposób dla mnie ciekawy, jak w innych latach to miałbym gdzieś co kto ma w majtkach, z kim śpi, ile waży i czy ma brodę. To co widzieliśmy było dla mnie zwyczajna manifestacją, a ludzie nie lubią jak się im coś wciska na siłę
#olimpiada #paryz2024
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deziom: mnie juz w-------a takie dziwadla na sile promowane, co to gowno ma wspolnego ze sportem? oczywiscie "toleracyjna" francja mogla im zapewnic jedynie taki udzial w tej imprezie, ale po co? kraj ktory sie sklada z 90% z imigrantow nie majacy juz wlasnej historii, to jest upadek.
  • Odpowiedz