Wpis z mikrobloga

WTF. Właśnie skończyłem podstawkę DS2 (DLC na razie nie ruszam, bo mózg musi odpocząć z nerwicy i czemu nie pojawiła mi się Aldia? Zgaduje, że coś pominąłem, ale nie mam pojęcia co, bo chyba każdą lokację z podstawki odwiedziłem. Chociaż w tej grze jest tyle połączeń, tajnych przejść i różnych tuneli, że się nie zdziwie jak czegoś nie zauważyłem - ale za to właśnie pokochałem DSY.

Ubiłem Nashandre usiadłem na tronie i koniec gry. Gdzieś czytałem, że przed samą walką trzeba jeszcze zabić Vendricka, ale jego ubiłem wczoraj, więc nie mam pojęcia w czym leży problem.

W ogóle jak DLC oceniacie? Warto przejść od razu? Bo mnie szczerze DS2 wymęczyły, jedynke jakoś lekko przeszedłem i nie wiem czy męczyć się z DLC czy lepiej bedzie przejść na DS3.
#darksouls2 #darksouls
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ogóle jak DLC oceniacie?


@Calvex: DLC w soulsach to luksja, zwłaszcza ta trylogia koron z DS2, co do Aldii to warunkiem jest, zeby zabić Vendricka przed walką z Nashandrą, ale też Aldię się spotyka 2-3 razy w ciągu gry i on zadaje jakieś pytania, możliwe, że źle na nie odpowiedziałeś, ciężko powiedzieć
  • Odpowiedz
i czemu nie pojawiła mi się Aldia?


@Calvex: a pojawial sie wczesniej, 3 razy "wybuchal" z ogniska przy ktorym sie siadalo

przy ostatnim "Primal Bonfire", nie wiem jak to w polskiej wersji jest ale chodzi o ogniska po 4 main bossach potrzebnych do otwarcia kapliczki i drogi do zamku
przy ogniskach na poczatku Undead Crypt Entrance i w Dragon Shrine, wszedzie trzeba caly jego dialog wyklepac (chociaz internet mowi ze odpowiedzi na jego pytania nie
  • Odpowiedz
  • 2
Ja uważam, że DLC do DS2 są naprawdę OK. Warto zagrać, może tylko nie warto robić solo bossów, do których droga jest zaprojektowana pod współprace, bo można się zirytować.
  • Odpowiedz