Wpis z mikrobloga

Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane religijną tresura. Obrażonych, urażonych i porażonych jest bez liku.. Dawno nie widzialem takiej histerii. Wszystko po fragmencie ceremonii otwarcia igrzysk, pozniej przy zawieszeniu lizusa Kurskiego "wstało " im jeszcze turbo.
Oczywiście męska prostytutka zaruchana niemal na śmierć na plebanii w Dąbrowie Górniczej chrzescijanstwa nie obraża. Przyzwyczaili sie. Nie obrażały chrześcijaństwa gwalty na dzieciach w osrodku siostr Boromeuszek, czy niezliczona ilosc przestępstw seksualnych na nieletnich w kazdym kraju gdzie jest czarny kler. Zaangażowanie polityczne i pomoc Kościoła w dojsciu i utrzymaniu gangu PiS przy władzy, następne wspolne łupienie kasy, tez jakze delikatnej materi uczuc religijnych nie obraża. Organizowane po mszach występy Macierewicza, gdzie ogłupiał gmin bredniami o zamachu tez były spoko..
Rece nie mają gdzie opadać
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkatoli #przemyslenia #paryz2024
robert5502 - Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane r...

źródło: Screenshot_2024-07-28-09-03-48-021

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wink:
Sprawa Babiarza to kpienie z ofiar komunizmu! Ludzie umierali w gułagach, umierali z głodu za Stalina, a ten pieprzy, że popowa piosenka to komunizm. To jest rozwodnienie pojęcia, ofiary prawdziwego komunizmu po słowach Babiarza przewracają się w grobach!
  • Odpowiedz
@robert5502 No tak bo przecież ludzie siadający z dziećmi aby obejrzeć wydarzenie sportowe i to o takiej randze jak IO na pewno po obejrzeniu takiego otwarcia stwierdzą ze ludzie odpowiedzialni za pokazanie tego oraz osoby występujące są normalne.Ty jako w mojej opinii idiota nie zrozumiesz tej prostej kwestii.Tu nie chodzi o religie,politykę,ideologie tylko o sport.Francja mogła pokazać naprawdę dużo na otwarciu korzystając ze swoich atutów a zamiast tego musieliśmy oglądać normalizowanie
  • Odpowiedz
@robert5502 Brawo, przecież każdy mający więcej niż jedną szarą komórkę(nie smartfona)w mózgu widział tam trochę dziwne nawiązanie do"uczty Bogów"... pozdrawiam katohejtów co zaraz mi wsadzą minusy po wyjściu z świątyń"miłości bliźniego",karma wraca do was...
  • Odpowiedz
@robert5502: ja się zastanawiam, czy jak ludzie będą tak gnoić chrześcijaństwo, to chrześcijanie się kiedyś zradykalizują i będzie powrót krucjat i zaczną innowiercom ucinać łby, tak jak radykalni muzułmanie. Patrz, z islamu nikt nie żartuje. Czemu? Bo nigdy nie wiesz, kiedy ci jakiś opalony kolega nie postanowi maczetą wyjaśnić, że takie żarty są nie na miejscu. W Charlie Hebdo raz próbowali.

Z chrześcijaństwa wygodnie jest cisnąć bekę, bo wiesz, że
  • Odpowiedz
@robert5502: Ja bardziej prawak, może ciut centrum i z "męska prostytutka zaruchana niemal na śmierć na plebanii w Dąbrowie Górniczej chrzescijanstwa" gnije tak samo jak z tych lewackich klaunów. Jedni i drudzy siebie warci. Jedni i drudzy wycierają sobie mordę jakimś rodzajem "dobra" a to zwykła propaganda. Z jednej strony straszą seksem a po cichu wiadomo co się dzieje, mają kochanki, pedofilia etc, z drugiej strony szczują seksem gdzie tylko
  • Odpowiedz
@Gustav88 @Wink @robert5502: No dobra. Powiedzmy, że jest to "Uczta Bogów Olimpu". Niefortunny kadr i ułożenie, więc nie ma co się dziwić, że w pierwszej kolejności kojarzy się z bardziej znaną "Ostatnią Wieczerzą", ale dobra. Załóżmy, że nikt tutaj nie miał zamiaru do "Ostatniej Wieczerzy", ani Chrześcijaństwa nawiązywać.

A jak to wyjaśnić? Jaka była tutaj inspiracja? Takie tam sobie kółko czytelnicze? Co to ma wspólnego z olimpiadą?
https://wykop.pl/wpis/77396051/to-tylko-olimpiada-seks-w-klamstwach-wspaniali-koc

Tutaj nie jest trudno zrozumieć oburzenie ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@robert5502: Już pisałem gdzieś ale powtórzę tu:
Ja aż nie wierzę, że tyle ludzi się o to zesrało. Według mnie ludzie kręcą inbę bo ceremonia im się po prostu nie podobała ale jakby napisali, że była "brzydka i nudna" to mogliby liczyć najwyżej na empatyczną odpowiedź "no i #!$%@?" a jak wiadomo za obrazę uczuć religijnych niedługo będzie można w Polsce dostać rentę. A tak co się wynudzili na otwarciu
  • Odpowiedz
Osoba wierząca była wściekła i chciało jej się wymiotować po informacji jakiej opisałeś na plebani, tak jak i teraz jest obrzydzona widząc co organizaotrzy IO w Paryżu ukazują całemu światu.


@KarolaG17: klasyczny wpis katola. Jest równie obrzydzony tym, że ktoś śmie się ubrać nietypowo jak gwałtem na dziecku. Oczywiście to pierwsze to upadek europy i zniszczenie cywilizacji to drugie..no tragedia, ale dalej będzie łożył na zbrodniczą mafie bo wierzy w
  • Odpowiedz
Oczywiście męska prostytutka zaruchana niemal na śmierć na plebanii w Dąbrowie Górniczej chrzescijanstwa nie obraża. Przyzwyczaili sie. Nie obrażały chrześcijaństwa gwalty na dzieciach w osrodku siostr Boromeuszek


@robert5502:

Widzę, że nienawiść do wszystkiego co obce już ci mocno zryła banię. Musisz zrobić research w swoim ogródku
  • Odpowiedz