Wpis z mikrobloga

Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane religijną tresura. Obrażonych, urażonych i porażonych jest bez liku.. Dawno nie widzialem takiej histerii. Wszystko po fragmencie ceremonii otwarcia igrzysk, pozniej przy zawieszeniu lizusa Kurskiego "wstało " im jeszcze turbo.
Oczywiście męska prostytutka zaruchana niemal na śmierć na plebanii w Dąbrowie Górniczej chrzescijanstwa nie obraża. Przyzwyczaili sie. Nie obrażały chrześcijaństwa gwalty na dzieciach w osrodku siostr Boromeuszek, czy niezliczona ilosc przestępstw seksualnych na nieletnich w kazdym kraju gdzie jest czarny kler. Zaangażowanie polityczne i pomoc Kościoła w dojsciu i utrzymaniu gangu PiS przy władzy, następne wspolne łupienie kasy, tez jakze delikatnej materi uczuc religijnych nie obraża. Organizowane po mszach występy Macierewicza, gdzie ogłupiał gmin bredniami o zamachu tez były spoko..
Rece nie mają gdzie opadać
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkatoli #przemyslenia #paryz2024
robert5502 - Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane r...

źródło: Screenshot_2024-07-28-09-03-48-021

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robert5502: Tak naprawdę to historia sztuki jest ciekawsze niż się wykopkom wydaje, w kontekście tego kadru to można doszukiwać się wielu powiązań.

A sama kwestia tego czy rozpoczęcie igrzysk ma nawiązywać do sportu... no tu różnie z tym w przeszłości bywało. Ludzie muszą trochę ochłonąć, trochę się zdystansować, bo wcale nie jest tak, że cały świat chce się smiać z chrześcijan. Śmieszne to jest to oburzenie o nic.

I dopiero
Wink - @robert5502: Tak naprawdę to historia sztuki jest ciekawsze niż się wykopkom w...

źródło: 58

Pobierz
  • Odpowiedz
Rece nie mają gdzie opadać


@robert5502: No, na taką ilość whataboutismów. Tak, katolicy robią te wszystkie rzeczy, o których piszesz. Tylko co to ma wspólnego z instalacją na otwarciu?
  • Odpowiedz
@robert5502: Typowe zesrańsko fanatyka, który na potrzeby tezy musiał uroić sobie jakiegoś chochoła, który oburzył się na otwarcie igrzysk, a nie oburzył się na zaruchanie księdza w Dąbrowie Górniczej ani na gwałty na dzieciach. Przyprawione oczywiście wojenkę PiS-PO. No bardziej typowego zesrańska o wyimaginowaną sytuację nie widziałem.
  • Odpowiedz
@robert5502
Mówimy o olimpiadzie. Sport te sprawy. A tu takie cyrki. Lecz się chłopie, jeżeli dla Ciebie to było normalnie i w sportowym, neutralnym duchu. Anglicy pieją z Francuzów, jak i sami Francuzi, z którymi pracuję codziennie.
  • Odpowiedz
@robert5502 normalnie to stwierdził.To ze ty nie widzisz nic złego w promowaniu dewiacji to nie znaczy ze inni tez są głupi.Uważsasz ze ci ludzie nie są chorzy?
  • Odpowiedz
  • 0
Zbezczeszczono europejską kulturę na wielu poziomach:


@Mr--A-Veed: ZnaFco, pulchna kobieta i kolorowo przebrane towarzystwo w kontekscie malowidła setki razy przerabianego w pop kulturze to nie zbezczeszczenie.
  • Odpowiedz
  • 0
głupi.Uważsasz ze ci ludzie nie są chorzy?


@pav40: Ty miałeś teze pozytywna wiec ja powinieneś udowodnić. Za stwierdzenie po zdjęciu, ze ktos jest chory mozna tłumaczyć sie w sądzie.
  • Odpowiedz
Osoba wierząca była wściekła i chciało jej się wymiotować po informacji jakiej opisałeś na plebani,


@KarolaG17: jakos nie widziałem takiego skowytu na wykopie i spamowania co chwilę tym wątkiem - bylo klasyczne "I sleep", a teraz powyłazili spod kamieni i jest prawdziwe REAL SHIT, bo baba z brodą była, WIDZIAŁEŚ?!?!? xd
  • Odpowiedz
@robert5502: a może jednak jedno i drugie obraża ludzi? Postawisz swoje dziecko koło tych „artystów” z otwarcia igrzysk? Bo wg mnie oni nadają się tylko na leczenie psychiatryczne a ty bardzo ładnie chcesz tu wciskać symetryczne wbrew zdrowemu rozsądkowi
  • Odpowiedz
@robert5502: daleko mi do prawaka, w kościele nie pamiętam kiedy byłem, PiS-ostwa nienawidzę, a jednocześnie uważam że te całe cyrki z LGBTqwerty, transami w sporcie, ceremocnia otwarcia to był je*any żart, i to kiepski.

Wg mnie jesteś NPC-em który bezrefleksyjnie łyka wszystko co wymyślą po jego stronie politycznej barykady.
  • Odpowiedz