Wpis z mikrobloga

Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane religijną tresura. Obrażonych, urażonych i porażonych jest bez liku.. Dawno nie widzialem takiej histerii. Wszystko po fragmencie ceremonii otwarcia igrzysk, pozniej przy zawieszeniu lizusa Kurskiego "wstało " im jeszcze turbo.
Oczywiście męska prostytutka zaruchana niemal na śmierć na plebanii w Dąbrowie Górniczej chrzescijanstwa nie obraża. Przyzwyczaili sie. Nie obrażały chrześcijaństwa gwalty na dzieciach w osrodku siostr Boromeuszek, czy niezliczona ilosc przestępstw seksualnych na nieletnich w kazdym kraju gdzie jest czarny kler. Zaangażowanie polityczne i pomoc Kościoła w dojsciu i utrzymaniu gangu PiS przy władzy, następne wspolne łupienie kasy, tez jakze delikatnej materi uczuc religijnych nie obraża. Organizowane po mszach występy Macierewicza, gdzie ogłupiał gmin bredniami o zamachu tez były spoko..
Rece nie mają gdzie opadać
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazkatoli #przemyslenia #paryz2024
robert5502 - Prawakom ostatnimi dniami wywalilo wszystkie bezpieczniki uwarunkowane r...

źródło: Screenshot_2024-07-28-09-03-48-021

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@robert5502: klasyczny wpis fanatyka politycznego. Osoba wierząca była wściekła i chciało jej się wymiotować po informacji jakiej opisałeś na plebani, tak jak i teraz jest obrzydzona widząc co organizaotrzy IO w Paryżu ukazują całemu światu. A tu już trzeba wpier*łac wasze fanatyzmy że albo PiS albo PO, albo Kaczynski albo Tusk. Normalny zdrowy człowiek w dupie ma Tuska czy Kaczyńskiego, tym i tym gardzi. Broni swoich wartość, a nie polityków.
  • Odpowiedz
@robert5502: no w tym występie chcieli kościół obrazić czy religie? bo twój wysryw jest o kościele, a oburzonym osobom chodzi o religie która jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji ze której również ty masz benefity
  • Odpowiedz
Ja nie wierzę w boga. Uważam że to co zrobili sobie w Paryżu jest obrzydliwe i żałosne. Po prostu mi się to nie podoba. Już nawet inna kwestia jest taka, że to środowisko nie może na siebie zwrócić uwagi w inny sposób, a już w ogóle po cholerę muszą to być tacy atencjusze. Nie jestem pewien czy to kogoś przekonuje do ich wartości.
  • Odpowiedz
  • 4
Osoba wierząca była wściekła i chciało jej się wymiotować po informacji jakiej opisałeś na plebani,


@KarolaG17: Protestowali? Gdzie i jak?

Normalny zdrowy człowiek w dupie ma Tuska czy Kaczyńskiego, tym i tym gardzi

Masz zaburzenia z postrzeganiem rzeczywistości jezeli nie odróżniasz tego, kto łapie złodzieja i porządkuje balagan po nim,
  • Odpowiedz
@Jariii: to jakiś obowiązek prawdziwego Polaka, żeby przejmować się polityką maluczkich ludzi w kraju nad Wisłą? Szoł dla motłochu jest aż tak ważny żeby nie zostać ruskim?
  • Odpowiedz
  • 2
Ja nie wierzę w boga. Uważam że to co zrobili sobie w Paryżu jest obrzydliwe i żałosne.


@JanuszGPT: Podnoszenie wiarygodnosci "nie wierze" to ostatnio modne. To wszystko pozostalosci po religijnej tresurze
  • Odpowiedz