Wpis z mikrobloga

Wczoraj uczestniczyłem w urodzinach rodzinnych, i jak zwykle główne tematy to darcie mordy, pis-po, pieniądze, wszędzie złodzieje, obrażanie wszystkich kto się wyświetli w tv, i chlanie do oporu i mega toksyczność, czy tylko u mnie tak to wygląda?

Staram się omijać takie imprezy ale to był okrągły wiek i szczerze mówiąc mega się zmęczyłem psychicznie od tych glupotn

#polskarodzina #patologiazewsi #patologiazmiasta #rodzice #niebieskiepaski #rozowepaski #urodziny
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNieznanypl u mnie akurat cała rodzina jest anty-PiS, od strony męża też. Ale za to u mnie nie ma imprez rodzinnych xD Ostatni raz moją rodzinę widziałam na własnym weselu 5 lat temu.
  • Odpowiedz
Zyjesz w toksycznej patologii po prostu ¯(ツ)


@latarnikpolityczny: to nie tak. Albo inaczej, bo nie wiem jak typ żyje. W Niemczech nie gadało się na te tematy przez wiele lat w pracy, bo wielu ludzi wkurza i odpalają się jak na trigger. To tak jakbyś powiedział, że tylko agreyswni są źli, pomijając ludzi stosujących mikroagresję i prowokacje (a jak się zepsuje, to zawsze mogą powiedzieć - TYLKO ŻARTOWAŁEM).
  • Odpowiedz