Wpis z mikrobloga

Główna przejęta już dawno, kolejny raz nie da się czytać mirko bo zasrane przez trollownie. Tak samo z asystentką Tuska, tak samo za każdym innym razem.

Czemu miałbym niby słuchać politycznych wysrywów boomera komentatora? Co mnie obchodzi co on myśli na temat tej piosenki? Czemu musiał #!$%@?ć tam politykę? Człowiek rzyga tym na co dzień i jeszcze jeden bęcwał dokłada swoją cegiełkę, bo zabolała go dupa.

Poza tym ani trochę go nie szkoda.

Babiarz 8 lat temu zesrał się w TVP (w programie świat się kręci) w obronie rządu PiS, symetryzując w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i zarzucając, że politycy PO zwalniali dziennikarzy w TVP, sugerując, że manipulowali TVP i dyskredytowali konserwatystów, bo cały świat dyskryminuje.

Okej, jego prawo do takiej interpretacji. Każda władza kształtuje TVP, jak już doświadczyliśmy, czasami mniej, czasami bardziej. Trzymanie takiego pokemona jak Pospieszalski to też nie jest jeszcze pełny pluralizm, choć Adamczyk i Babiarz również pracowali i problemów chyba nie mieli.

Tylko jedna rzecz... Co robił Babiarz w czasie TVPiS? Ich czystek? Upadku tej telewizji i zwalnianiu nawet takich jak Pospieszalski, gdy ośmielili się skrytykować PiS? Nic. Miał zamkniętą mordę. Jest więc totalnie niewiarygodny w temacie wolności słowa czy demokratycznych mediów.

#paryz2024 #tvpo #igrzyskaolimpijskie #sport #polska #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #jesuisbabiage #nojusticenopeace #bekazprawakow #bekazkonfederacji #tvpis #bekazpisu #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • 3
@Koziom: ale co mnie obchodzi za kogo się podajesz, skoro piszesz jakieś bzdury?xd

Myślisz, że napiszesz, że jesteś za KO i nagle Twoje idiotyzmy nabiorą sensu albo zostaną zignorowane?

Co to za nomenklatura "silni razem"? Znany zabieg, tylko strony Ci się pomyliły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy normalny człowiek widzi, że obecna władza jest daleko od standardów pis, a Ty nieudolnie udajesz bezstronnego. Teraz napisz "popieram
  • Odpowiedz
Uwierz mi, że ta koalicja sama sobie grób i jeżeli przewalą prezydenckie to możemy się już żegnać z ich rządami. A PiS im nie odpuści za to, że rozwalili jego system.

Nie stary, zmarnujesz głos. Lepiej już po prostu nie iść na wybory. Ja to osobiście rozważam, bo ilość kompromitacji tej koalicji w ostatnim czasie mnie dobija.


@Koziom: Ziomek, z jednej strony trzęsiesz portkami przed PiSem i tym co może
  • Odpowiedz
@kishibashi: główna przejeta, powtarzam główna przejeta. Nasze listy do wzajemnego lizania się nie działają, powtarzam nie działają, pozostaje tylko Mirko tam nie trzeba merytorycznie odpowiadać a tak w ogóle to TVPIS i 3 miliardy a onkologia upada....
  • Odpowiedz
@galicjanin No moim zdaniem tak... owszem, można każdą pierdołę typu zawieszenie Babiarza przeżywać i twierdzić, że to "strzał w głowę koalicji" i olaboga jeszcze pis wróci, ale powiem ci jak ja to widzę:

* Koalicji się czepiacie, że nie przepchnęła depenalizacji aborcji - PiS tą penalizację wprowadził.... narracja: ooo takiej porażki koalicja nie przetrwa.
* Koalicji się czepiacie, że Romanowski nie poszedł do aresztu - za PIS wyprowadził kasę... narracja: ooo to strzał w kolano, koalicja się nie podniesie.
* Koalicji się czepiacie, bo TVP zawiesiła Babiarza albo zatrudnili Kurdej-Szatan - TVPiS to w ogóle ciężko z tym co jest teraz zestawiać, ale polecam choćby fragment gdzie porównano ruch na przekopie Mierzei Wiślanej z Kanałem Sueskim link ... narracja: Jednak KO robi z TVP to samo co
  • Odpowiedz
@Koziom: Nie próbuj tłumaczyć tym gamoniom. Sam mam już ich dosyć. Na PiS nie zagłosuję nigdy, bo to największy rak od 89, ale nie wiem czy w ogóle będę głosować w kolejnych wyborach. Bardzo szybko spalają kapitał zaufania, czy entuzjazm ludzki. Weźmy tę nieszczęsną ministrę (tfu, jak ja gardzę tym słowem) od klimatu, no totalna pustka intelektualna i brak odpowiedzi na podstawowe pytania zawsze... Albo ta kudata od "równości", która
  • Odpowiedz
@kishibashi: tak strona że śmiesznymi obrazkami oddaje nastroje społeczne xdd no chyba że mikro, wtedy można zdobyć setki plusów w kilka minut i żaden obcy nie ma wpływu na prawde
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Ooo właśnie o takim mindsecie jak twój piszę wyżej, bo wyborcy pisu czy konfy nie mają takich dylematów i karnie pójdą zagłosować. Siedźcie sobie w domu, pierdźcie w stołek i narzekajcie że nie ma alternatywy bo Kurdej Szatan jest w TV bo to wasze święte prawo, tylko nie umyjecie sobie potem brudnych rączek jak się okaże, że pis wróci do władzy, czy to z konfą czy bez, bo to
  • Odpowiedz
Główna przejęta już dawno, kolejny raz nie da się czytać mirko bo zasrane przez trollownie. Tak samo z asystentką Tuska, tak samo za każdym innym razem.


@kishibashi: Kolego mam dla ciebie i reszty neuropków płaczących na poziom głównej czy tam całego wykopu propozycję.
Idźcie wy sobie na Reddita i przestańcie zawracać gitarę. Tam będzie wam lepiej, nikt nie będzie kontestował waszych opinii bo każdy kto ma nieneuropkowe poglądy dostaje tam
  • Odpowiedz
spójrz na mój ostatni post to masz trzecie wyjaśnienie tej sprzeczności. Chłop pociska takie bzdury nie pierwszy raz oraz łyka/dystrybuuje pisowskie fejki.


@kishibashi: No właśnie też ostatnio zwróciłem na to uwagę, 90% aktywności to narzekanie na każde działanie koalicji i powoływanie się na komentarze z Twittera gdzie co drugi to troll albo bot. Za PiSu chcieli #!$%@?ć niezależne media, wpompowali kasę w spółki krzaki, napuszczali policję na protestujących, zaszczuli syna
  • Odpowiedz
  • 3
@Masson: misiu, problem z główną nie polega na tym, że nagle się nastroje zmieniły i jest nieprawo(lewo)myślna, bo nigdy nie była. Problem polega na tym, że to boty i trolle, a dominujące znaleziska to fejki, szuria i rosyjska propaganda. No chyba, że to spoko, że gwałt na kobiecie jest przypisywany bez danych Ukraińcowi, wylewa się nagonka, a później okazuje się, że to jednak nie był Ukrainiec. I tak za każdym
  • Odpowiedz
Co to za nomenklatura "silni razem"?


@kishibashi: to nie jest typie żadna "nomenklatura" tylko nazwa którą ta sekta sama sobie wymyśliła i którą oznacza się np. na Twitterze. O czym ty jako jej prawdopodobny wyznawca powinieneś dobrze wiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante: i jak rozumiem hasztag z twittera sprawia, że nie możecie spać? A pizza z jagodna? To też sprawia, że straciliście wiarę w KO?

Ja chyba też, niby miała być demokracja, ale korumpowanie pizzą? Więcej oczekiwałem od uśmiechniętej koalicji 13 grudnia.
  • Odpowiedz
@Koziom: nawet jeśli te wszystkie rzeczy które wymieniłeś są prawdziwe. Ale wtedy wpada PiS z typem który zataił fakt że zgubił dwie ruskie rakiety które mógłby przenosić głowice, a następnie winę zwalił na generałów. Albo typem który kazał swojemu przydupasowi wbić do palcówki NATO w środku nocy. Albo typ co wywalił dziurę na komendzie granatnikiem. Albo typ co z hajsu na ofiary przestepstw kupił żydowski program szpiegowski i podsłuchiwał opozycję
  • Odpowiedz
@Gluptaki: Nie spodziewaj się, że odpowie, bo jeszcze by się kret bardziej odkopał.

Jak kogoś oburza cytat "w imię zasad..." bardziej niż to, że Pereira nie wykonał przez pięć lat prawomocnego wyroku sądu za kłamstwo wyborcze, to wiadomo po której stronie siedzi. Nie ma co się nabierać na to zawoalowane "nie jestem za pisem, ale... ".
  • Odpowiedz
  • 0
@Koziom: Doskonale Ciebie rozumiem. Sam rok temu miałem oddać nieważny głos, bo koniec końców polactwo woli konserwatywną hipokryzję, tęskno im za komuną, dają łapówkę w postaci plusów no i robią wodę z mózgu, a ćwierćmózgi to kupują (co widać po głównej).

4 lata temu IMO doszło do momentu, gdy już straciłem całkowicie nadzieję, że w tym kraju będzie lepiej. A jeszcze ten ściek w postaci SilniRazem obrzydza człowieka. Przez lata
  • Odpowiedz