Wpis z mikrobloga

Główna przejęta już dawno, kolejny raz nie da się czytać mirko bo zasrane przez trollownie. Tak samo z asystentką Tuska, tak samo za każdym innym razem.

Czemu miałbym niby słuchać politycznych wysrywów boomera komentatora? Co mnie obchodzi co on myśli na temat tej piosenki? Czemu musiał #!$%@?ć tam politykę? Człowiek rzyga tym na co dzień i jeszcze jeden bęcwał dokłada swoją cegiełkę, bo zabolała go dupa.

Poza tym ani trochę go nie szkoda.

Babiarz 8 lat temu zesrał się w TVP (w programie świat się kręci) w obronie rządu PiS, symetryzując w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i zarzucając, że politycy PO zwalniali dziennikarzy w TVP, sugerując, że manipulowali TVP i dyskredytowali konserwatystów, bo cały świat dyskryminuje.

Okej, jego prawo do takiej interpretacji. Każda władza kształtuje TVP, jak już doświadczyliśmy, czasami mniej, czasami bardziej. Trzymanie takiego pokemona jak Pospieszalski to też nie jest jeszcze pełny pluralizm, choć Adamczyk i Babiarz również pracowali i problemów chyba nie mieli.

Tylko jedna rzecz... Co robił Babiarz w czasie TVPiS? Ich czystek? Upadku tej telewizji i zwalnianiu nawet takich jak Pospieszalski, gdy ośmielili się skrytykować PiS? Nic. Miał zamkniętą mordę. Jest więc totalnie niewiarygodny w temacie wolności słowa czy demokratycznych mediów.

#paryz2024 #tvpo #igrzyskaolimpijskie #sport #polska #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #jesuisbabiage #nojusticenopeace #bekazprawakow #bekazkonfederacji #tvpis #bekazpisu #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kishibashi: Niestety, ale TVP dała na tacy prezent pisowcom i konfiarzom. Jeszcze to, że pracuje tam Kurdej-Szatan budzi dodatkowe niezadowolenie. Koalicja niestety sprawi, że PiS wróci do władzy, bo to nie jest pierwsza tak duża ich wpadka. Robią dosłownie wszystko, by wyglądało, że są gorsi od PiSu. To się skończy katastrofą.
Koziom - @kishibashi: Niestety, ale TVP dała na tacy prezent pisowcom i konfiarzom. J...

źródło: cover2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 9
@Koziom: to nieprawda. Nie robią wszystkiego, bo nie robią jednej setnej tego co pis, tylko że przez to każdy najmniejszy incydent jest wyolbrzymiany. Pis zalewał aferami, przez co traciły jakąkolwiek wartość, to co się dzieje teraz jest rozdmuchiwane do granic, często w sposób zorganizowany.

@TeresaKorolInvestments , też nieprawda. Pospieszalski poleciał za krytykę rządu, co tu jest podobnego. Chłopu się odkleiło i zaczął męczyć swoimi przemyśleniami tam gdzie nie trzeba.
  • Odpowiedz
@kishibashi: Stary, ja nie potrafię już ich bronić. Oto dlaczego:
- Silni Razem, których język to głównie wyzwiska i zero jakichś odniesień się do faktów. Dodatkowo politycy KO bardzo im pomagają, bo dzisiaj taki Budka, który co prawda wygrał z Pereirą, ale napisał bardzo kiepskiego tweeta pisząc coś takiego "PiS-owski propagandysta po blisko 5 latach wykonuje prawomocne orzeczenie sądu. Aż chciało by się zacytować klasyka: „W imię zasad…”. Dla mnie
  • Odpowiedz
  • 6
@Koziom:

Dziwne sytuacje na granicy, gdzie najpierw była afera z zatrzymanymi żołnierzami (co prawda, po wyborach już nie była tak jednoznaczna co przyznawał Duda i Wipler)


Aha, może i kłamano, może i manipulowano, może i zatrzymania były zasadne, ale niesmak pozostał
  • Odpowiedz
  • 9
@BKZGlamrap: fajnie, ale co to za logika, że chłop ma żal o coś, co wie, że zostało zmanipulowane, albo że opozycja masowo codziennie manipuluje i każdą informację przekształca na aferę, nawet gdy jej nie ma.

Oczekuje, że wszytko będzie idealne, bez punktu zaczepienia? Głupota. Oczekuje kontrowania tych manipulacji? To trzeba odpalić TVPiS2, tylko w drugą stronę. Czyli też głupota.

Chłop się spłakał, że źli manipulują i kłamią, więc winne są
  • Odpowiedz
Dobra Dario, daj już spokój, fajnie zacząłeś, ale już #!$%@? od rzeczy


@kishibashi: ale mu dowalileś, wiadomo że jak ktoś krytycznie się wypowie o władzy to Matecki, przecież oni nie popełniają żadnych błędów
...
  • Odpowiedz
@kishibashi: O jejku straszne xD
Beka z wycierających sobie gębę odpolitycznieniem TVP, czystą wodą skoro robią to samo co PISowcy czyli wyrzucają tych co się nie podobają aktualnej władzy xD

No i sorry - gdyby nie te zawieszenie nie byłoby szumu wokół Babiarza. Te osoby decyzyjne siały wiatr, więc zebrały burzę nawet od swoich wyborców jak się okazuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd rano w internetach spamowali, że pewnie za wczorajszą wypowiedź poleci, ale ja to uznawałem za przewrażliwienie tych ludzi, myślałem, że Babiarz i szefostwo to wyjaśnią sobie na osobności i będzie po aferze, nie doceniłem jednak ich i przewrażliwieni mieli niestety rację.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bumelante: @galicjanin, a gdzie tu jest "nie popełniają błędów" i merytoryczna krytyka, gdy gość w jednym zdaniu pisze, że wie, iż dana sytuacja była manipulacją ale nie ma siły bronić tych, w których manipulacja jest wycelowana i to ich obwinia?

To teraz repubkika niech znowu zrobi news, że zginął żołnierz (w wypadku na wakacjach) a on niech napisze, że wie, że to manipulacja, ale nie ma już siły
  • Odpowiedz
@kishibashi: Mordo, ale ja jestem po stronie koalicji tylko, że widzę, że zaczyna to iść w stronę pisowskich standardów. Już same czytanie rzygów od silnych razem mnie boli, bo przez to zwykły człowiek myśli, że wszyscy wyborcy KO są patologiczni. Uwierz mi, że ta koalicja sama sobie grób i jeżeli przewalą prezydenckie to możemy się już żegnać z ich rządami. A PiS im nie odpuści za to, że rozwalili jego
  • Odpowiedz
@EvilRogue: Nie stary, zmarnujesz głos. Lepiej już po prostu nie iść na wybory. Ja to osobiście rozważam, bo ilość kompromitacji tej koalicji w ostatnim czasie mnie dobija.
  • Odpowiedz
@Koziom: O #!$%@? mocne argumenty:

1) jakiś tweet z cytatem, który ci sie nie spodobał
2) niby dziwne sytuacje na granicy, ale nie podajesz konkretnie kto co zawalił, jakbyś wiedział to byś napisał konkret a nie rozmywał jakimś "dziwne sytuacje"
3) jakieś odczucia, też bez
  • Odpowiedz
@matt-pitt drama queen? Może mam jakieś oczekiwania, nie chcę aby byli PiS 2.0 chce aby byli lepsi, nie chce poglądu, że forsujemy swoją wizję, nie szanujemy wrażliwości innych.
  • Odpowiedz