Wpis z mikrobloga

Główna przejęta już dawno, kolejny raz nie da się czytać mirko bo zasrane przez trollownie. Tak samo z asystentką Tuska, tak samo za każdym innym razem.

Czemu miałbym niby słuchać politycznych wysrywów boomera komentatora? Co mnie obchodzi co on myśli na temat tej piosenki? Czemu musiał #!$%@?ć tam politykę? Człowiek rzyga tym na co dzień i jeszcze jeden bęcwał dokłada swoją cegiełkę, bo zabolała go dupa.

Poza tym ani trochę go nie szkoda.

Babiarz 8 lat temu zesrał się w TVP (w programie świat się kręci) w obronie rządu PiS, symetryzując w sprawie Trybunału Konstytucyjnego i zarzucając, że politycy PO zwalniali dziennikarzy w TVP, sugerując, że manipulowali TVP i dyskredytowali konserwatystów, bo cały świat dyskryminuje.

Okej, jego prawo do takiej interpretacji. Każda władza kształtuje TVP, jak już doświadczyliśmy, czasami mniej, czasami bardziej. Trzymanie takiego pokemona jak Pospieszalski to też nie jest jeszcze pełny pluralizm, choć Adamczyk i Babiarz również pracowali i problemów chyba nie mieli.

Tylko jedna rzecz... Co robił Babiarz w czasie TVPiS? Ich czystek? Upadku tej telewizji i zwalnianiu nawet takich jak Pospieszalski, gdy ośmielili się skrytykować PiS? Nic. Miał zamkniętą mordę. Jest więc totalnie niewiarygodny w temacie wolności słowa czy demokratycznych mediów.

#paryz2024 #tvpo #igrzyskaolimpijskie #sport #polska #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #jesuisbabiage #nojusticenopeace #bekazprawakow #bekazkonfederacji #tvpis #bekazpisu #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
@galicjanin: a ja się z Tobą zgadzam. Mamy prawo wymagać więcej. Mnie boli tylko to, że mogę dać rządowi żółtą kartę, ale czerwonej już nie, bo wróci to gówno sprzed 15 X zasilone konfedeszurią.
  • Odpowiedz
@kishibashi Czemu miałbym niby oglądać polityczne wysrywy organizatorów gali otwarcia? Co mnie obchodzi co myślą? Czemu musieli #!$%@? tam politykę? Człowiek rzyga tym na co dzień a oni musieli dodać swoją CEGŁĘ kiedy ja chciałem oglądać sportową galę
  • Odpowiedz
Dziwne sytuacje na granicy, gdzie najpierw była afera z zatrzymanymi żołnierzami (co prawda, po wyborach już nie była tak jednoznaczna


@Koziom: ()

Ona od samego początku nie była "jednoznaczna". Już na początku, jeszcze przed wyborami, pojawiały się informacje o tym, że to Straż Graniczna złożyła zawiadomienie do żandarmerii i chłopaki mogli jednak "nieco" przesadzić. Łyknąłeś jednostronną narrację, którą chcieli żebyś łyknął i tyle.
  • Odpowiedz
@kishibashi: skoro wyznawcy tego hashtagu mają realny wpływ na prowadzenie polityki przez rządzących (a mają, piszą o tym nawet dziennikarze przychylni władzy) to miałbym to ignorować?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante: no jasne, że nie, ale ty opowiadasz bajki, że jakiś tag na x niszczy Polskę, czy coś tam. Trochę to przypomina sytuację, że protestujący użyli brzydkiego słowa, więc protest nieważny xd
  • Odpowiedz