Wpis z mikrobloga

Abstrakcjonista grajewski głosił na lajwie, że:
- On występuje pod nazwiskiem! Zgadza się, występuje, bo jak dziecko dał się wywąchać dawno temu :))
- Twierdzi, że Stachu, to normalny chłop! A Stachu śpi z psem :))
- Mówi, że ktoś pod jego firmę wbijał! Pod jaką firmę? Skoro on bezrobotny żebrojupiter :))
- Uważa, że jest na wyższym poziomie od Suma! Ale Sum nie sikał po klatkach schodowych :)
- Krzyczy, że Szefitoo śpi w samochodzie! A sam bez prawa jazdy i karty rowerowej biega po parkach i krzyczy do telefonu jakby się paliło :))
- Żary według grajewiaka leżą w woj. lubelskim :)) Jeśli edukację kończy się na gimnazjum, to nic dziwnego :))
- Uważany jest za gita, a biega między komisariatami z donosami :))

Pozdrawiam z remizy!
PS. @cl-sr może jakaś błyskotliwa riposta? Nie? Aha, bo ty ukrywasz się za czarną listą :))
#kononowicz #patostreamy #olgierdanowglowiemasiano
  • 6
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: oj ty chyba do mnie jakąś miętę czujesz, że tak szybko szukasz kontaktu po ostatnim złomowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni raz merytorycznie, i prostymi słowami żebyś zrozumiał: dyskutować i ripostować to można z kimś, do kogo jakiekolwiek argumenty docierają. Natomiast gdy druga strona ma podejście, i tu cytuję:

Doszukiwać się logiki w wydarzeniach okołoszkolnych, a tym bardziej na tym tagu, to zadanie karkołomne. Nikt
cl-sr - @WulkanizatorOponMozgowych: oj ty chyba do mnie jakąś miętę czujesz, że tak s...

źródło: low quality bait

Pobierz
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: no dobra, pobawimy się bo widzę że ci znowu żyłka wyszła i ciśnienia nie trzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomnij sobie ile postów kasujesz pod wpisami jak ci ktoś coś nie po twojej linii napisze zanim napiszesz o "podkulonym ogonie" xD

Ja wiem że sobie można wiele rzeczy tłumaczyć "sektą" czy "byciem jedynym świadomym", ale twój przypadek najlepiej opisać powiedzeniem:

Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, możesz to zignorować. Jeśli mówią ci to dwie osoby, możesz zacząć się niepokoić. Jeśli wszyscy dookoła ci to mówią, idź do
  • Odpowiedz
@cl-sr
- "żyłka wyszła" - już na wstępie sugerujesz, że jestem spięty lub zdenerwowany, prymitywna sugestia mająca przygotować teren pod wypowiedź!
- sekta grajewska jest faktem, jako jej członek nie zauważasz, że problem dotyczy ciebie. Kolejna opowiastka o pijanym, który nie słucha głosu rozsądku trzeźwych załamuje się jeśli zmienimy jedno założenie. Jeden trzeźwy i trzydziestu pijanych, którzy mu coś wmawiają :)) Teraz to wygląda trochę inaczej, prawda?
- Ostatniego akapitu nie
  • Odpowiedz