Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten dzień był ostatnim dniem Sztuki Nowoczesnej. Niby jeszcze potem wracał nasz prezes, kilka razy zaliczył zgona i zeszczał się w gacie, ale to już nie było to. Ciekawe czy przyjedzie nam jeszcze zobaczyć prezesa w mokrych gaciach.
#rafatus #danielmagical #bystrzaktv #rafonix #lepszystream #kononowicz #patostreamy
JicchakPerec - Dla mnie ten dzień był ostatnim dniem Sztuki Nowoczesnej. Niby jeszcze...

źródło: comment_hKzXWsojLd3FaRZjKD5kuz5MG4Xj5B4k

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JicchakPerec: No to był taki ostatni Strikte patostream, później po odwyku jak zacząłem chlać w Niemczech to były jakieś chwilowe epizody utraty kontroli, ale to już chwilowe jakieś streamy już kompletnie pijany do zgonu, by zaspokoić atencję. Czy do tego wrócę? Nie wiem. Skąd mam wiedzieć? Dzisiaj nie piję i się trzymam. A co będzie jutro nie wiem. Wiem w jakim stanie psychicznym byłem wtedy, a w jakim jestem teraz.
  • Odpowiedz
  • 2
@Rafatus69: nie jeden na twoim miejscu by się odpalił. jedno co muszę ci oddać że wyjście na prosto - czyli kwadrat, praca, kobieta - za to szacun, bo to oznacza że jest jeszcze w tobie chociaż gram człowieka. tylko z internetu to won, to nie jest miejsce dla ciebie bo ludzka zawiść i nienawiść zniszczy ciebie i PRZEDE WSZYSTKIM twoich bliskich. i to nie jest groźba czy jakieś ostrzeżenie, a
  • Odpowiedz