Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki, czy jest tu ktoś, kto siedzi w Digital Marketingu?
W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy chciałbym opublikować kurs online z zakresu #medycyna . Mam już gotowe materiały; nagrania (łącznie 40 h), notatki, zadania/quizy. Wszystko tworzone przez profesjonalistów i weryfikowane przez profesorów. Problem jest taki, że nie mam żadnego speca od digital marketingu, żeby mi to rozkręcił, a ja nie za bardzo się w tym orientuję. Czy ktoś z branży mógłby mi podpowiedzieć gdzie takiej osoby szukać? Mam prosić o referencje od poprzedniego zleceniodawcy/pracodawcy? Proponować uop i stałą stawkę, czy np 10% zysków ze sprzedaży?
Dla osób zaznajomionych z tematem to może brzmieć jak bait, ale ja serio nie mam pojęcia jak się za to zabrać xD Nikt z moich znajomych/rodziny nie siedział w marketingu ani żadnego marketingowca nie wynajmował
#marketing #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@coolcooly22: byłem w stanie uzyskać dostęp do liczby aktywnych odbiorców (z wykupionymi subskrypcjami). Nie było to żadne hackowanie, bardziej nieuwaga autorów lub chęć popisania się. Z prostej matematyki wyszły mi te kwoty. Biorąc pod uwagę, że największa persona z branży ma dwa domy, w tym jeden na dominikanie, a nie ma nawet 40 lat, to jest wysoce prawdopodobne, że moje obliczenia są poprawne ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz