Wpis z mikrobloga

@zibigk: ja to jestem lewakiem dla prawakow, i prawakiem dla lewakow. Tylko dlatego ze mowie to co mysle, a nie bezmyslnie popieram jedna ze stron.

W tym przypadku uwazam, ze ta szopka byla niepotrzebna. Olimpiada powinna laczyc a nie dzielic.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: W końcu jakiś głos rozsądku. I lewa i prawa strona ma pełną świadomość tego co triggeruje druga, ale nie „idźmy w to”.

Dzielimy to społeczeństwo sami, co widać też po tych dyskusjach i wszyscy sie radykalizują w swoich poglądach. Może pora na chwilę refleksji?

Jak sie nie jest egocentryczną #!$%@?ą to można żyć zgodnie nawet jak ktoś ma inne poglądy.
  • Odpowiedz
Ale sie prawactwo zesrało :)


jakie to delikutaśne stworzenia.


@zibigk: to tak samo, jak zbokole się prują o zaimki albo ilość płci, hebe- i efebefilię w miejsce pedofilii, albo inne choroby psychiczne i dewiacje xD
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: troche sie z toba zgadzam, i troche nie. Jestem za wywaleniem wszelakiej religii z miejsc ktore nie sa do tego przeznaczone, i tak samo jestem za wywaleniem sztucznej LGBT+
A na olimpiadzie dostalismy zmieszane te dwie rzeczy. I ma to malo wspulnego z pokazaniem ze w spoleczenstwie ludzie sie roznia. A prawda jest taka ze osoby LGBT+ tak naprawde nie roNia sie zbyt wiele od isob heteroseksualnych. Zyja tak
  • Odpowiedz
A prawda jest taka ze osoby LGBT+ tak naprawde nie roNia sie zbyt wiele od isob heteroseksualnych. Zyja tak samo, pracuja tak samo, spedzaja tak samo wolny czas. To co sostalo zaserwowane publicznosci to sztuczna przesadzona, potkrecona na maxa, i udziwniona na sile innosc. A przeciez wszyscy jestesmy tacy sami.


@mielonkazdzika: a to się w pełni zgadzam, tak jak pisałem w innym wpisie, według mnie całe to przedstawienie to było nic ciekawego, miałem w to #!$%@?. Nie uważam to za powód do głoszenia o upadku Europy i mnie po prostu bawi ból dupy tradycjonalistów i takich smutnopolaków.

Jestem za wywaleniem wszelakiej religii z miejsc ktore nie sa do tego przeznaczone, i tak samo jestem za wywaleniem sztucznej
  • Odpowiedz