Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sytuacja wygląda tak żył sobie chłop niby we friendzonie interesował się innymi laskami nie patrzył na koleżankę jak na potencjalny #rozowypasek. Ale coś się chłopu ostatnio odkleiło. Postawić sprawę jasno najwyżej powiedzieć koleżance żeby spadała czy jeszcze się pomęczyć może zaćmienie umysłu przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #friendzone #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): w sensie chcesz się pozbyć laski która jest twoją przyjaciółką?
według mnei głupota, ja zawsze trzymam orbiterki w zanadrzu bo:
- dostęp do jej koleżanek
- mam z kim chodzić na imprezy i jak nic nie wyrywam to głupio samemu jak cep sączyć drinka
- jak ide z nią to dodaje mi to social proof
- zawsze możecie po pijaku się przelizać i uznać to potem za wypadek przy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Gdyby sytuacja wyglądała tak jak opisujesz to fakt głupio by było dla zasady kogoś pozbyć bo np nie chce być ze mną.

Tylko tak:
- ona żyje głównie praca koleżanek ma jak na swój wiek bardzo mało. Ja po 30 ona 25 lat mniej więcej.
- w sumie oboje nie chodzimy na imprezy mi przeszło po studiach ona nie ma czasu. Po prostu spotykamy się we dwójkę.
- co do social proofa fakt z ładna kolezanka obce laski zupełnie inaczej się patrzą na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ile się znacie?
Jeśli dłużej niż kilka miesięcy, to szansa że cokolwiek odwzajemnia dąży do 0.
Najprostsza opcja jeśli naprawdę uważasz ją za spoko przyjaciółkę: mówisz, że się zakochałeś i pytasz, czy odwzajemnia, jeśli nie to mówisz, że musisz zmniejszyć kontakt żeby poukładać sobie pewne uczucia. Potem szukasz innej dziewczyny, a gdy ci na pewno przejdzie, możesz wrócić do koleżeńskiej znajomości.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Blomex:

Okolice półtora roku i w sumie takie myśli pojawił się pierwszy raz.

W tej całej historii najlepsze jest to, że kiedy pojawił się ten dystans to chłop zaczął tęsknić i mieć wodę z mózgu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak spotykaliśmy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie to całkiem normalna sytuacja (niefajna dla ciebie, ale się zdarza).
Zaćmienie umysłu nie przejdzie. Napisz jej że przez jakiś czas nie będziecie pisać. Daj sobie miesiąc/dwa, najlepiej znajdź nowy obiekt zainteresowań. A jak już będziesz pewny, że nic więcej do niej nie czujesz, to możesz wrócić do bycia ziomkami.

Mam wrażenie że po prostu brakuje ci bliskości kogokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Blomex:

Oj byczku trafiłeś i to bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawda jest taka ze chlop po 30 znajomych ma spotyka się, ale wiadomo jak to jest to nie sa tak bliskie i czeste relacje jak w latach studenckich czy szkolnych. Kazdy zyje swoim zycie fajnie sie spotkac. Ale kazdy ma zone / meza + dziecko albo juz nawet 2 dzieci.

A w sumie poznanie ja zbiegło sie z dosyć mocnym zwątpienie i odejściem od wszelakich apek. No i układ był idealny dobry ziomek z którym można pogadać na każdy temat przytulić sie powygłupiać spotkać o jakieś powalonej
  • Odpowiedz