Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie noclegi w Drawsku Pomorskim bo nigdzie bliżej nic nie było dostępne na booking. Spanie na polu namiotowy odpada bo druga połówka nie chce a ja też już za bardzo nie miałbym ochoty na takie warunki bytowania przez trzy dni.

Jak tam jest z dojazdem? Chodzi mi o parkowanie codziennie auta? Duży jest ruch na dojeździe? Najgorzej podejrzewam to będzie wydostać się po Guano Apes? Parking zapewne płatny? Cena za wjazd na parking do zniesienia czy bardzo drogo wychodzi?

#polandrock #woodstock #czaplinek #drawskopomorskie #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parkingi są i prywatne i festiwalowe ale wszystkie płatne. Cena 80 zł bodajże. A czy płaci się raz czy każdorazowo, nie jestem w stanie powiedzieć ale obawiam się że za każdym razem trza bulić. Ewentualnie możesz dojechać pociągiem
  • Odpowiedz
@szczurek_87 parking płaci się za wjazd, czyli za każdym razem gdy wjeżdżasz to płacisz (rok temu 80 zł). Odnośnie miejsc to zapewne coś się znajdzie ale przygotuj się na kilka kilometrów marszu z parkingu pod scenę
  • Odpowiedz
@szczurek_87: IMO bez sensu takie codzienne dojeżdżanie na festiwal i tracenie X czasu na dojazd/parkowanie/dojście, no ale co kto lubi. Parking oficjalny rok temu był 80zł i płaci się przy każdym wjeździe na parking. Ewentualnie za jednorazową opłatą można próbować na jakimś prywatnym parkingu (co jednoznacznie wiąże się z tym, że będzie dalej na festiwal).
  • Odpowiedz
@barto142 ja jego 80 zł za każdym razem? Eh

Pociąg powrotny ostatni jest chwilę po 00:00 a stacja jest daleko. Więc dotarcie na niego po takim koncercie Comy może być kłopotliwe.

@tajniak13 no co zrobisz? Nie może spać jak jest hałas i koniec kropka.

@Huck9 powrót pociągiem po koncertach może być niemożliwy. Nie ma niczego między 00:00 - 5:00 a stacja daleko :(
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Co do warunków bytowania to zależy jak sam sobie przygotujesz, co weźmiesz i jaki w ogóle będziesz miał namiot
( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłym roku byłem pierwszy raz i ostatecznie nie odczułem praktycznie żadnych trudów, albo ich nie pamiętam bo wspaniałość festiwalu wyparła mi je z głowy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@barto142 chyba odwołamy ten nocleg (jeśli się zgodzą) i ostatecznie pojedziemy na ostatni dzień zobaczyć Guano Apes bo na tym najbardziej nam zależy. Coma też byłaby spoko ale to można sobie odpuścić ewentualnie. Bo koszt noclegu, te 80 zł razy trzy i nerwy w korkach x3 to chyba nie ma co się pchać na siłę na wszystkie dni.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: korki nie sa problemem bo czesto jest tak ze osoby które ostanie wjechały stoja dalej i szybciej wyjeżdżają ale no przyjazd i 3x80zł jak przeliczysz na browary to już średnia impreza
  • Odpowiedz