Wpis z mikrobloga

#samsung #android #telefony siema, mam problem z mapami Googla - podczas nawigowania trasy aplikacja "gubi kierunki". Najpierw pokazuje trasę a następnie jestem prowadzony w całkowicie inne miejsce, często w całkowicie przeciwna stronę. Próbowałem już czyścić pamięć, robić "ósemki" z telefonem, skanować okolicę i nic nie pomaga. Wersja map jest najnowsza. Kojarzy może ktoś o co może chodzić? Telefon to Samsung S24+
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@PurpleHaze szczerze mówiąc nie sprawdzałem jeszcze jak radzą sobie inne aplikacje do nawigacji. Zawsze używałem nawigacji google i było ok. Teraz jestem w innym kraju i nawigacji potrzebuje do poruszania się też pieszo. Janosik mógłby tu coś pomoc?
  • Odpowiedz
@szychun: raczej nie bardzo, bo to appka w sumie dla poruszania sie autem z ostrzezeniami od kontrolach itp. Nie wiem czy bedzie cie w stanie doprowadzic pod konkretny "pieszy adres".
Natomiast zapytalem o inne appki, zeby sprawdzic czy to wina danej aplikacji (g mapsy), czy raczje wbudowanego modulu gps/kompas/akceleromter, badz oprogramowania systemowego.

Sciagnij jakiekolwiek mapy tego typu i sprawdz.
  • Odpowiedz
@szychun: jak jestes w innym kraju to pewnie nie masz danych komokowych w roamingu i dlatrego nie lapie ci szybko fixa (AGPS) tylko dziala poodm GPS
  • Odpowiedz
  • 0
@szychun ja mam ten sam problem w s24 :/ nie pomógł factory reset, wipe cache partition, usuwanie aktualizacji itd. Nawet support samsunga podłączał mi się do telefonu zdalnie i potwierdzili ze w teorii wszystko jest ok od strony ustawień. Z tego co wyszukałem na różnych grupach na fb i innych miejscach to dosyć powszechny problem. Mi support powiedział żebym wysłał raport o błędach do programistów i oni to zbadają. Prawdopodobnie jest
  • Odpowiedz