Wpis z mikrobloga

Kupiłbym sobie pixela ponownie, ale niemce w tej samej cenie dostają jeszcze słuchawki gratis (brak możliwości zamówienia do polski, nie zamawiam przez pośrednika bo na firmę).
W polskim oddziale sklepu google można zamówić co najwyżej kutanga w dupala.
#smartfon #telefony #google #pixel
co w takim wypadku Państwo polecają? Niechińskiego w imię nic niewartych zasad. Najgorzej, że szajsungi mi nie leżą - ani ich UI, ani ich cukierkowy aparat. Sony jest do bani, ajfon to nie moja bajka i nic już nie zostaje z najlepszych aparatów (dużo dzieci, aparat dużo ważniejszy niż gry)
niegwynebleid - Kupiłbym sobie pixela ponownie, ale niemce w tej samej cenie dostają ...

źródło: Pixel-8-renders-leak-1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fishery: Ich aparaty mają wyraźnie lepszą optykę i pompują w nie dobre matryce wyciągające wiele szczegółów ale standardowe zdjęcia wychodzą gorzej (mniej naturalne) przez gorsze algorytmy i kalibracje.
  • Odpowiedz
@Ceedzik: Mam obecnie huawei p70 pro i s23 ultra. Możesz mi wierzyć że samsungowe nie dorastają do pięt tym z huaweia.
Co do naturalności to Samsung ma jej zero.
  • Odpowiedz
@fishery nie wspominałem nic o tym że Samsung jest pod tym względem lepszy, jednak trochę w niektórych przypadkach jest zwłaszcza jak nagrywasz jakiś film to to widać. Samsung również ma gorszą optykę i montuje gorsze matryce od flagowych chińczyków. Mówiłem to z kolei zwłaszcza w kontekście do Pixeli, ale te też w niektóre przypadkach wynikają przy możliwościach optyki i matryc w chińczykach. Reasumując chińczyki mają swoje mocna strony, a Pixele swoje
  • Odpowiedz